smartfon iPhone T-Mobile logo
fot. Pixabay

T-Mobile: od września Giga Taryfy i ogromna zmiana w internecie domowym

Mobilny internet domowy od T-Mobile to świetna opcja dla tych, do których nie dociera internet kablowy (choć już nie tylko Magentowy proponuje taką usługę). Operator od września jednak wprowadzi w nim ogromne zmiany i prawdopodobnie nie każdemu przypadną one do gustu. Sporego odświeżenia doczekają się również oferty głosowe na abonament dla klientów indywidualnych, duetów i rodzin.

T-Mobile internet domowy – nowa oferta od 2 września

Aktualnie klienci mają do wyboru dwie opcje: do 20 Mbit/s za 59 złotych miesięcznie i do 60 Mbit/s za 69 złotych miesięcznie. W obu przypadkach nie ma górnego limitu danych, dzięki czemu oferta ta bardzo przypomina internet domowy w klasycznym tego określenia znaczeniu, pomimo że całkowicie opiera się na transmisji bezprzewodowej.

Od 2 września 2019 roku T-Mobile wprowadzi jednak ogromne zmiany w ofercie internetu domowego. Klienci dostaną do wyboru trzy taryfy bez limitu danych. Szkopuł w tym, że z pełną prędkością będzie można wykorzystać „tylko” 100 GB (59 złotych miesięcznie), 200 GB (69 złotych miesięcznie) lub 300 GB (79 złotych miesięcznie) – później prędkość transmisji zostanie ograniczona do 1 Mbit/s.

T-Mobile internet domowy - nowa oferta od 2 września 2019 roku
T-Mobile internet domowy – nowa oferta od 2 września 2019 roku (fot. T-Mobile)

Giga Taryfy w T-Mobile od 2 września

Odświeżenia równocześnie doczeka się także oferta głosowa na abonament, zarówno w wersji indywidualnej, jak i dla Duetów oraz Rodzin. W pierwszym przypadku od 2 września 2019 roku klienci dostaną do wyboru taryfy za 39 złotych, 59 złotych i 79 złotych miesięcznie. W każdej będą mieli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu w UE, a do tego także pakiet internetu z pełną prędkością o wielkości – odpowiednio – 5 GB, 30 GB i 70 GB (+ SuperNet Video HD).

Nowa oferta T-Mobile na abonament – cennik (fot. T-Mobile)

Dla przypomnienia, w aktualnie dostępnej ofercie klienci dostają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz paczkę internetu 5 GB (40 złotych miesięcznie) albo też nielimitowany transfer (ale tylko 15 GB lub 25 GB z pełną prędkością za – odpowiednio – 55 złotych lub 70 złotych miesięcznie).

Jeśli natomiast chodzi o pakiety rodzinne, to od 2 września 2019 roku będą one dostępne we wszystkich trzech taryfach, a nie jak dotychczas tylko w M i L, z możliwością dołączenia kolejnych numerów w dowolnym momencie. Oprócz tego, na każdą z kolejnych dziesięciu umów klient otrzyma rabat od 5 do 15 złotych miesięcznie na każdą umowę.

Nowa oferta T-Mobile dla Duetów i Rodzin - cennik
Nowa oferta T-Mobile dla Duetów i Rodzin – cennik (fot. T-Mobile)

Jak oceniacie zmiany w ofercie T-Mobile?

Źródło: informacja prasowa T-Mobile