fot. Giftpundits.com Pexels

Telewizor i drugi smartfon za złotówkę na święta od Orange

Plus jako pierwszy zaprezentował ofertę na święta Bożego Narodzenia. Dziś to samo zrobiło Orange. Pomarańczowy operator jest dużo hojniejszym Mikołajem, ponieważ przygotował dla swoich klientów pakiety, w których za złotówkę można otrzymać drugi smartfon i telewizor znanej marki.

Świąteczna oferta Orange – klienci indywidualni

Klienci, którzy kupią lub przedłużą umowę na pakiet Orange Love z telewizją na dwa lata, otrzymają za złotówkę 32-calowy telewizor marki Thomson. Jest to konkretniej model HD 3301 z ekranem o przekątnej 32 cali, rozdzielczości 1366×768 pikseli (HDReady) i częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 60 Hz. Oferuje on też dwa głośniki o mocy 5 W każdy oraz dwa gniazda HDMI, jeden port USB i złącze Ethernet do podłączenia internetu (nie da się tego zrobić przez WiFi). Urządzenie to standardowo kosztuje w sklepach ~600 złotych.

Reklama
źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeśli klient dodatkowo zdecyduje się na zakup smartfona na raty, drugi otrzyma za złotówkę. To samo dotyczy także tych, którzy kupią lub przedłużą umowę na wybrane Plany Mobilne z telefonem. Orange zaznacza, że świąteczna oferta z telewizorem jest limitowana, co oznacza, że liczba odbiorników w puli jest ograniczona.

Orange przygotowało na święta następujące zestawy smartfonów:

Dodatkowo w ofercie świątecznej klienci znajdą zestawy dwóch smartfonów w atrakcyjnych cenach, np. Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 za 40 złotych miesięcznie za zestaw przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub pakietu Orange Love Standard. Warto tu dodać, że w przypadku przeniesienia numeru od innego operatora, nowi użytkownicy przez trzy miesiące nie zapłacą abonamentu (zostanie on wyzerowany).

Świąteczna oferta Orange – klienci biznesowi (firmy)

Orange nie zapomina też o klientach biznesowych. Dla nich przygotowano następujące zestawy:

  • Redmi Note 7 z ratą 30 zł + VAT oraz Redmi 7A za 1 zł,
  • Samsung Galaxy A50 z ratą 54 zł + VAT oraz Galaxy A10 za 1 zł,
  • Oppo A5 2020 z ratą 28 zł + VAT oraz Oppo A1k za 1 zł.

Do tego dostaną oni do wyboru także zestawy dwóch smartfonów w dobrych cenach, m.in. Samsung Galaxy A20e + Galaxy A10 z ratą 30 złotych miesięcznie (plus VAT).

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska