xiaomi mi smart band 7 grafika na tło
Xiaomi Mi Smart Band 7 (źródło: Xiaomi)

Polska cena Xiaomi Smart Band 7 jest już znana. Można kupować, ale warto się wstrzymać

Od premiery Xiaomi Mi Band 7 w Chinach mija właśnie siedem tygodni. Trzy tygodnie temu opaska pojawiła się w pierwszych krajach w Europie, a od teraz można ją kupić również w Polsce. Wiemy już, jaka jest oficjalna polska cena Xiaomi Smart Band 7.

Polska cena Xiaomi Smart Band 7. Gdzie można kupić?

Polska cena Xiaomi Smart Band 7 wynosi 249 złotych. Opaska jest już dostępna w oficjalnych sklepach internetowych z urządzeniami marki Xiaomi – mi.home.pl, mi-store.pl i mimarkt.pl.

polska cena Xiaomi Smart Band 7
źródło: mi-home.pl

Najnowszy model opaski Xiaomi Smart Band kosztuje zatem tyle samo, ile Xiaomi Smart Band 6 NFC, a trzeba tu zaznaczyć, że za 249 złotych sprzedawany jest Xiaomi Smart Band 7 bez modułu NFC. Xiaomi Smart Band 6 kosztował na start w Polsce 219 złotych. Podwyżka ceny nie jest jednak niespodzianką, ponieważ w Chinach najnowsza generacja również jest droższa od poprzedniej.

Nie kupuj jeszcze najnowszej opaski Xiaomi

Co ciekawe, chociaż Xiaomi Smart Band 7 jest już dostępny w sprzedaży u oficjalnych dystrybutorów urządzeń marki Xiaomi w Polsce, na profilu Xiaomi Polska wciąż nie ma informacji o rozpoczęciu sprzedaży – najnowszy post na temat nowego Smart Banda został opublikowany w miniony piątek, 8 lipca 2022 roku.

Xiaomi Smart Band 7 kiedy polska premiera dostępność
źródło: Xiaomi Polska

Niewykluczone, że Xiaomi lada chwila oficjalnie ogłosi rozpoczęcie sprzedaży swojej najnowszej opaski i poinformuje o specjalnej ofercie na start. Producent bowiem bardzo często przygotowuje „błyskawiczne wyprzedaże” (ang. flash sale), kiedy wprowadza na rynek nowe urządzenia.

To prawdopodobnie kwestia kilkudziesięciu godzin, ponieważ według ostatnich doniesień, sprzedaż Xiaomi Smart Band 7 rozpocznie się na rynku globalnym 13 lipca 2022 roku o godzinie 9:00 czasu polskiego, czyli już w najbliższą środę. Jeżeli ktoś planował kupić najnowszą opaskę Xiaomi, powinien się wstrzymać i poczekać, gdyż może się okazać, że się opłacało. Poprzednią generację, tj. Xiaomi Smart Band 6 NFC, można było kupić aż o 50 złotych taniej. Być może producent ponownie przygotuje podobnie kuszącą ofertę na start.