Play internet 5g bez limitów promocja
(Źródło: Blog Play)

Play zachęca do zmian promocją na smartfony i 5G bez limitów

Z każdym miesiącem zasięg i jakość internetu mobilnego w standardzie 5G będą tylko się zwiększać. Jeżeli już chcecie sprawdzić, jak wygląda korzystanie z sieci tego typu i jednocześnie chcecie zmienić operatora oraz przy okazji kupić nowy smartfon, to Play ma coś dla Was.

Szczegóły promocji w Play

Aby wszystko od początku było dla Was jasne i precyzyjne – oferta proponowana przez operatora dotyczy abonamentów Play L lub Homebox. W ramach tego pierwszego otrzymujecie 5G bez limitu przez pierwszych 12 miesięcy trwania umowy – następnie pojawia się miesięczne ograniczenie wynoszące 300 GB. Taką umowę podpisujecie na 24 miesiące i po uwzględnieniu wszystkich rabatów, opłacacie rachunek w wysokości 90 złotych miesięcznie.

Jeden ze smartfonów dostępny w promocji Play – Motorola Edge 50 Pro (fot. Jakub Kordasiński | Tabletowo.pl)

Taryfa Homebox oferuje natomiast internet 5G bez limitów przez cały okres trwania umowy (24 miesiące). W tym abonamencie bonusem od operatora jest dodatkowa karta SIM z internetem bezprzewodowym z 300 GB do wykorzystania w domowym routerze lub w warunkach wakacyjnych (na urlopie lub weekendowym wyjeździe ze znajomymi). Cena za Homebox, uwzględniająca wszystkie dostępne u operatora rabaty, wynosi 105 złotych miesięcznie.

Smartfonowy kontakt z SI

Jeżeli wybierzecie którąś z wymienionych wyżej ofert, operator ma dla Was jeszcze jedną okazję. Decydując się na zakup jednego z flagowych smartfonów wspomaganego AI, czyli Samsunga Galaxy S24 Ultra, Google Pixel 8 Pro lub Motoroli Edge 50 Pro, możecie liczyć na obniżenie ceny o 1000 złotych. Nasze testy 2 z 3 urządzeń udowadniają, że bez względu na to, którego producenta wolicie, każde z nich ma coś, na czym można zawiesić oko. I nie chodzi tylko o rozwiązania SI.

Play umożliwia również skorzystanie z rat 0%, dzięki czemu chętni na dobranie smartfona do oferty nie muszą od razu wykonywać przelewu na kilka tysięcy złotych. Jeżeli jesteście zainteresowani nową ofertą Play, jednak potrzebujecie jeszcze kilku szczegółów do uzgodnienia, wszystkie informacje znajdziecie na stronie operatora, pod numerem telefonu 790500500 i w salonach.