Ukraina flaga Ukrainy
fot. jorono / Pixabay

Play wprowadza pakiet UKRAINA XXL. Oto, co otrzymują klienci

Nowa oferta przygotowana przez Play skierowana jest dla osób, które często kontaktują się z numerami ukraińskimi. Dzięki pakietowi można zaoszczędzić pieniądze, a także zyskać kilka sposobów na wygodny kontakt z osobami z Ukrainy.

Reklama

1000 minut i duża paczka internetu

Play poinformował o wprowadzeniu nowego pakietu UKRAINA XXL, który – jak sama nazwa wskazuje – przeznaczony jest przede wszystkim dla klientów, którzy z różnych powodów kontaktują się z numerami ukraiński. Warto zaznaczyć, że w ramach pakietu mamy również dobrą ofertę dla rozmów czy SMS-ów w Polsce.

Pakiet UKRAINA XXL, jak podkreśla sam operator, przeznaczony jest dla bardziej wymagających klientów. Zapewnia on bowiem:

  • 1000 minut do Ukrainy (sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell),
  • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce,
  • nawet do 40 GB internetu w Polsce,
  • dodatkowe 10 GB internetu na Viber i Messenger,
  • 365 dni ważności konta (po aktywacji jak i odnowieniu pakietu).
Play pakiet ukraina XXL
(fot. Play)

Play dodaje, że 365 dni ważności konta w ramach pakietu UKRAINA XXL powinno okazać się szczególnie ważne dla osób, które w ciągu roku podróżują między Polską a Ukrainą. W takim przypadku będąc w Polsce można cieszyć się swobodą korzystania z telefonu, a pakiet wyłączyć przekraczając granicę. Co więcej, pozwala to nie martwić się tym, że numer może zostać odłączony, ponieważ konto nie zostało w dość krótkim czasie przedłużone.

UKRAINA XXL w Play – co jeszcze warto wiedzieć?

Warto zaznaczyć, że UKRAINA XXL dołącza do już wcześniej wprowadzonych pakietów, które przeznaczone są dla osób kontaktujących się z numerami ukraińskimi. Pełną listą pakietów, a także bardziej szczegółowe informacje, znajdziemy na stronie Play. Ceny tutaj wynoszą od 35 do 40 złotych.

Ponadto aktywując nowe pakiety (w wersji 2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji Play24) możemy też uruchomić promocję 1200 GB na rok.

Należy jeszcze wspomnieć, że Play przygotował również specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy, którzy korzystają z jego usług. Darmowy pakiet zapewnia nielimitowane rozmowy i SMS-y do Ukrainy, 120 minut na połączenia komórkowe i stacjonarne w Polsce oraz 10 GB do wykorzystania w Polsce na 30 dni. Szczegóły znajdziecie tutaj.