Xiaomi Mi Smart Band 5 sport smart fitness band
Xiaomi Mi Band 5 (źródło: Xiaomi)

Orange Flex to od teraz także sklep w aplikacji, a w nim Xiaomi Mi Band 5 za 99 złotych!

Orange Flex to oferta subskrypcyjna, która funkcjonuje u Pomarańczowych już półtora roku. Operator wciąż dodaje do niej nowe elementy, a najnowszym jest sklep w aplikacji, w którym z poziomu telefonu zaopatrzymy się w nowy smartfon, smartwatch czy inną elektronikę.

Sklep Flex dla lubiących „wszystko w jednym”

W aplikacji Orange Flex można zarządzać nie tylko swoim kontem abonenta, ale także powiązanymi z nim, dodatkowymi usługami. Jest ich sporo, a Pomarańczowi co chwilę dorzucają do nich kolejne – na przykład niedawno pojawił się Game Pass czy nowe zasady programu „Polecaj i zarabiaj”. Od teraz klienci Orange Flex będą mogli skorzystać ze sklepu w aplikacji.

Sklep Flex to miejsce, gdzie można kupić smartfony, tablety i inne urządzenia Internetu Rzeczy, jak inteligentne opaski, oczyszczacz powietrza czy słuchawki. Można tam spodziewać się także produktów z outletu oraz różnorakich promocji.

Ze Sklepu Flex mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak też biznesowi. Płatności dokonuje się dzięki podpiętej do konta karcie płatniczej lub za pomocą środków Flex, doładowywanych BLIK-iem. Zakupione przedmioty wysyłane są kurierem.

W związku z pojawieniem się Sklepu Flex, promocje, które pojawiały się w ramach Klubu Flex nocą, będą teraz widoczne w aplikacji dla wszystkich klientów. Z nocnych okazji skorzysta więc większa liczba osób. Pierwsza edycja ruszy 8 grudnia.

Święta z Xiaomi w Orange Flex

Sklep Flex już od początku rusza z promocją na sprzęty Xiaomi. Niektóre ceny są o 30% niższe niż standardowa oferta online. Oferta prezentuje się następująco:

  • Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB za 349 złotych
  • Smartfon Xiaomi Redmi Note 9 za 649 złotych
  • Smartfon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/64GB za 1299 złotych
  • Opaska Xiaomi Mi Smart Band 5 za 99 złotych
  • Drukarka Xiaomi Mi Photo Printer za 239 złotych
  • Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Purifier 3H EU za 499 złotych

Ceny promocyjne obowiązują w okresie od 1 do 31grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów urządzeń.

Nie zapomnijcie aktywować darmowego pakietu

Przy okazji przypomnę o trwającej promocji, w której korzystający z ofert na kartę, dzięki wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści MIKOŁAJKI na numer 364, mogą zyskać pakiet no-limit z 5 GB internetu. Prezent można aktywować do 6 grudnia.