Kolejna usługa w Orange Flex, tym razem dla mobilnych graczy – Game Pass

Orange Flex rozszerza pakiety swoich usług, by dostosować się do potrzeb klientów o różnych zainteresowaniach i wymaganiach. Dlatego też Pomarańczowi uruchamiają coś dla graczy – Game Pass.

Reklama

Game Pass w Orange Flex

Orange Flex oferuje teraz czwartą usługę polegającą na korzystanie z wybranych serwisów i usług bez zużywania gigabajtów wliczonych w aktualny plan. Jak dotąd, były to: Social Pass, Music Pass oraz Video Pass. Dziś dołącza do tego grona Game Pass. Na co mogą liczyć jego użytkownicy?

Game Pass we Flexie startuje z kilkoma partnerami na pokładzie. Póki transfer danych będzie przebiegał w ramach ich aplikacji, nasz pakiet danych nie będzie uszczuplany o znikające gigabajty. Chodzi o takie programy i gry, jak:

Reklama
 • Twitch
 • Discord
 • Pokemon GO
 • Harry Potter: Wizards Unite
 • Clash Royale

Game Pass – ile to kosztuje?

Game Pass w Orange Flex będzie dostępny w trzech wariantach:

 • 1 dzień za 1 zł – idealny dla osób, które chcą przetestować usługę
 • 7 dni za 5 zł – dla tych, którzy planują bardziej intensywne granie w ciągu tygodnia (np. urlopu)
 • 30 dni za 10 zł – dla tych, którzy regularnie korzystają z serwisów dostępnych w ramach Passa (dostępny również w opcji odnawialnej)

Jeśli ktoś zdecyduje się na wykupienie Game Passa, to w aplikacji Orange Flex, zakładce „Zużycie danych” użytkownik znajdzie nową kategorię „Gry”. Będzie ona pokazywała zużycie danych z serwisów i aplikacji dostępnych w ramach Passa. 

We wrześniu członkowie Klubu Flex będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji: 30-dniowy Game Pass będzie można aktywować za 5 zł.

 1. Już myślałem, że Orange wykorzysta hype na Streaming od Microsoftu. W ciągu 1-1,5h gry wciągnęło mi przeszło 6GB pakietu. Ciekawe który z operatorów pierwszy wyjdzie z nakierowaną właśnie na tę usługę inicjatywą?

 2. Jak ktoś streamuje na twitch to pewnie skorzysta. Poza takim scenariuszem nie sądzę by się to opłacało komuś szczególnie.

 3. Orange przydał by się dostęp do np.geforce now, albo nielimitowane pobieranie z steam/epica. Nie taką maniane jaką zrobiliście.

 4. Zapraszam Was do Oragne flex. Rejestrując konto i wpisując mój kod otrzymacie 50 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem Całą rodzinę do flex. Płacę mniej, a mam więcej GB i lepszy zasięg. Polecam!

  Mój kod KACPEREM9H

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama