Orange logo

Masz Orange na kartę? Włącz sobie bezpłatny no-limit i 5 GB darmowego internetu

Choć mamy dziś Black Friday, Orange uruchamia specjalną promocję z okazji Mikołajek. To specjalny prezent dla użytkowników ofert na kartę – za darmo włączą oni pakiet no-limit i 5 GB internetu.

Promocja na Mikołajki w Orange

Ponieważ Mikołajki już 6 grudnia, Orange z wyprzedzeniem przygotowało prezent, który ucieszy właścicieli numerów na kartę. Promocja, która rusza dzisiaj, a zakończy się właśnie 6 grudnia, umożliwia uruchomienie specjalnego pakietu no-limit, w którym dostaniemy:

  • darmowe rozmowy do wszystkich sieci
  • darmowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich
  • pakiet internetu 5 GB (w tym 0,53 GB w roamingu Strefy 1)
„MIKOLAJKI na numer 364. I wyślij”

Jak uruchomić bonus?

Aby włączyć pakiet, należy wysyłać SMS-a o treści MIKOLAJKI pod numer 364 (SMS bezpłatny). Usługa powinna zostać aktywowana w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, o czym poinformuje nas SMS zwrotny.

Z promocji mogą skorzystać osoby korzystające z wybranych taryf: Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę oraz abonentów oferty Zetafon.

Oprócz tego, jeśli ktoś ma włączoną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej, nie będzie mógł skorzystać z dodatkowych 5 GB.

Z promocji można skorzystać tylko raz na jednym numerze. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie promocji.