Orange Flex
(fot. Orange)

Dwie nowości w Orange Flex. Uwierzcie, na to czekaliśmy

Pomarańczowy operator ogłosił, że wprowadził do Orange Flex dwie nowości, które były oczekiwane przez klientów. Jedna z nich odczuwalnie ułatwi dzielenie się gigabajtami, jeśli robimy to regularnie.

Więcej dodatkowych kart SIM i eSIM

Na początku maja tego roku, Orange Flex świętował swoje 3. urodziny. Usługa zadebiutowała bowiem na polskim rynku 9 maja 2019 roku, szybko przyciągając do siebie klientów poszukujących elastycznej taryfy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i dużymi paczkami internetu.

Oczywiście operator nie zamierza odpuszczać rywalizacji o względy polskiego klienta, który – co trzeba przyznać – może przebierać w naprawdę dużej liczbie atrakcyjnych ofert. Nic więc dziwnego, że ciągle słyszymy o różnych promocjach i wdrażaniu nowych opcji. Nie inaczej jest tym razem. Orange Flex, jak podkreśla sam operator, został wzbogacony o dwa rozwiązania oczekiwane przez użytkowników.

Orange Flex dodatkowa karta SIM
(fot. Tabletowo.pl)

Pierwsza nowość zadowoli klientów, którym nie wystarczała aktywacja tego samego numeru tylko na jednej, dodatkowej karcie. Od dziś, zależnie od wybranego planu, możliwie jest korzystanie nawet z dwóch lub trzech dodatkowych kart SIM lub eSIM. Warto dodać, że aktywacja dodatkowych kart jest bezpłatna, a oferta przedstawia się następująco:

  • plany od 15 do 35 złotych – 1 dodatkowa karta SIM,
  • plan za 50 złotych – 2 dodatkowe karty SIM,
  • plan za 80 złotych – 3 dodatkowe karty SIM.

Wygodniejsze dzielenie się gigabajtami

W związku z tym, że Orange Flex zapewnia spore paczki internetu, to nie zawsze jesteśmy w stanie je w pełni wykorzystać. Na szczęście, gigabajty można przekazać innej osobie, wykonując dosłownie kilka kliknięć w aplikacji.

Orange Flex transfer gigabajtów
(fot. Tabletowo.pl)

Jeśli regularnie przekazujemy gigabajty innym użytkownikom, to teraz nie trzeba tego robić ręcznie. Operator poinformował, że możliwe jest ustawienie stałego, comiesięcznego transferu danych. Dodatkowo możemy ustawić 10 takich transferów. Każdy będzie wykonywany automatycznie w ustalonym dniu aż do odwołania.

Obie nowości dostępne są już w aplikacji na Androida i iOS. Jeśli jeszcze ich nie widzicie, to sprawdźcie czy posiadacie najnowszą wersję apki Orange Flex.