Fot. Orange

Operatorzy nas rozpieszczają. Orange znów daje 10 GB za free

Jakie macie plany na majówkę? Wybieracie się na balkon, do salonu czy może szykuje się wyjazd do drugiego pokoju? Gdziekolwiek i jakkolwiek byście nie postanowili jej spędzić, operatorzy komórkowi chcą umilić nam ten czas.

T-Mobile daje 5 GB…

Przed weekendem pisaliśmy o tym, że klienci T-Mobile mogą odebrać 5 GB danych. Pakiet można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile do 3 maja, a ważny jest tydzień w przypadku użytkowników pre-paidowych lub do końca okresu rozliczeniowego w przypadku klientów abonamentowych.

Żeby jednak nie było, że jest to jednorazowa akcja ze strony T-Mobile i te 5 GB to “trochę mało”, przypomnę, że magentowy operator rozdaje darmowy transfer danych co piątek (poprzednio były to pakiety, odpowiednio, 10 GB oraz 3 GB) lub, w zależności od okazji, częściej.

…a Orange 10 GB

Orange też nie pozostaje obojętny na swoich użytkowników i, podobnie, jak w zeszłym miesiącu, także i teraz postanowił dać im 10 GB transferu za free – ważny do końca maja.

Aby odebrać bezpłatny pakiet internetu, należy wysłać SMS o treści 10GB pod darmowy numer 80820.

Jak informuje rzecznik sieci Orange, pakiet jest dostępny dla klientów biznesowych i indywidualnych ofert głosowych postpaid oraz prepaid.

Dodatkowo możecie skorzystać z dedykowanej majówkowej oferty – pakiet „no-limit” i 5 GB internetu ważne przez 5 dni. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJOWKA pod nr 364. Szczegóły tutaj.

Wszystkie promocje przygotowane przez Orange na ten trudny czas znajdziecie tutaj.

A co z Plusem i Play?

W ramach przypomnienia: Play daje darmowe GB za siedzenie w domu. Wystarczy w aplikacji Play24 potwierdzać, że jest się w domu, by maksymalnie zgarnąć 10 GB transferu. Szczegóły na temat akcji znajdziecie w tym wpisie.

Plus z kolei nie przygotował żadnej nowej promocji z darmowymi gigabajtami. Wciąż jednak można odebrać 6 GB danych za zainstalowanie aplikacji operatora. Pakiet EXTRA 6 GB dostępny jest w aplikacji mobilnej w zakładce „usługi i pakiety” w folderze INTERNET.

Jeśli pominęłam jakieś ciekawe promocje na darmowe GB – dawajcie znać w komentarzach.