Szykuj się na weekend. Już jutro odbierzesz darmowy pakiet 10 GB internetu od T-Mobile

Po co wydawać pieniądze na dodatkowe pakiety internetu, skoro można dostać je za darmo? Przynajmniej klienci T-Mobile będą mieli taką możliwość w nadchodzący weekend.

Reklama

Ponieważ czwartek to taki mały piątek, warto wspomnieć, czego spodziewać się po aplikacji Twój T-Mobile w nadchodzących dniach. Klienci Magentowych będą mogli aktywować tam bezpłatny pakiet 10 GB, przygotowany dla nich z okazji realizowanego każdego tygodnia programu Happy Fridays. 

Jak dostać pakiet 10 GB?

Prosta sprawa: od piątku 24 kwietnia do niedzieli 26 kwietnia pakiet 10 GB internetu będzie czekać na nas w aplikacji operatora T-Mobile. Tam dokonamy zlecenia aktywacji paczki z danymi. W ciągu 72 godzin (a zwykle – praktycznie od razu) otrzymamy potwierdzenie wykonania tej operacji za pośrednictwem SMS-a.

Reklama

Bonus przyznawany jest niezależnie od rodzaju oferty: skorzystają z niego zarówno klienci abonamentowi, jak też użytkownicy taryf na kartę oraz MIX-a. Dla abonentów będzie on aktywny do wystawienia faktury, zaś dla klientów ofert na kartę oraz MIX – przez 7 dni.

W przyszłym tygodniu ruszą zapewne kolejne promocje z darmowymi gigabajtami dla osób płacących rachunki w T-Mobile, więc warto być czujnym!

T-Mobile jako pierwszy operator obsłuży klientów przez WhatsApp

źródło: informacja prasowa