hykker głośnik karaoke Biedronka
Głośnik karaoke Hykker (źródło: materiały prasowe producenta)

Biedronka sprzedaje nowy głośnik. Zrobisz karaoke jak z minionej epoki

Szukasz mocnego i taniego głośnika, dzięki któremu możesz urządzić karaoke ze znajomymi? W ofercie sieci sklepów Biedronka pojawił się właśnie taki sprzęt. Przekona on do siebie również tych lubiących styl Vintage.

Design jak z poprzedniej epoki

Lato i zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim czas plenerowych imprez lub grillowania. Jeśli lubisz śpiewać, to w sieci Biedronka pojawił się właśnie głośnik Hykker wyposażony w mikrofon przewodowy, dzięki któremu możesz swoim znajomym urządzić prawdziwe karaoke.

Producent przyznaje, że ten sporych rozmiarów głośnik został zainspirowany urządzeniami z minionego stulecia. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ sprzęt wygląda tak, że spokojnie można by było go zobaczyć pod choinką w latach 90.

W oczy rzuca się przede wszystkim plastikowy front, na którym znajdują się dwa duże pokrętła oraz przyciski służące do sterowania, oraz mały siedmiosegmentowy wyświetlacz, znany ze starych urządzeń. Po obu bokach znalazły się duże głośniki basowe, rodem z dawnych boomboxów.

hykker głośnik karaoke Biedronka
Głośnik karaoke Hykker (źródło: materiały prasowe producenta)

Głośnik Hykker z Biedronki – co oferuje?

Głośnik karaoke marki Hykker oferuje maksymalną moc 15 W oraz możliwość regulacji niskich tonów. Urządzenie zapewnia działanie bezprzewodowe za pomocą Bluetooth do 10 metrów. Może ono jednak pracować też w połączeniu przewodowym przez złączu AUX, jak również odtwarzać muzykę bezpośrednio z karty microSD oraz USB. Sprzęt daje też możliwość słuchania radia FM.

To urządzenie reklamowane jako sprzęt do karaoke, a więc oczywiście wyposażone jest w przewodowy mikrofon, który można włączyć w dowolnym trybie pracy urządzenia. Jego poziom głośności zależy od poziomu głośności urządzenia. Mikrofon można włączać i wyłączać przełącznikiem na obudowie.

Ponadto sprzęt oferuje wielokolorowe podświetlenie, które można uruchomić poprzez długie wciśnięcie przycisku M. Na małej imprezie może więc służyć nie tylko jako źródło dźwięku, ale też oświetlenia. W zestawie producent dodaje także pasek ułatwiający przenoszenie oraz nieco już archaiczny przewód ładujący typu micro-USB.

Urządzenie jest już w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Jego cena została ustalona na 149 złotych. Głośnik dostępny będzie do wyczerpania zapasów.