smartfon Samsung Galaxy S22+ smartphone
Samsung Galaxy S22+ (źródło: Evan Blass)

Znamy ofertę przedsprzedażową na Galaxy S22 przed premierą!

Samsung oficjalnie zaprezentuje serię Galaxy S22 już w najbliższą środę, 9 lutego 2022 roku. Przez pomyłkę jednego ze sklepów poznaliśmy jednak ofertę przedsprzedażową na najnowsze flagowce południowokoreańskiego producenta jeszcze przed ich premierą.

Reklama

Znamy ofertę przedsprzedażową na Galaxy S22 przed premierą

Zdecydowana większość producentów przygotowuje specjalną ofertę dla klientów, którzy zdecydują się zamówić ich najnowsze urządzenia w trakcie przedsprzedaży, czyli de facto „w ciemno”, zanim pojawią się pierwsze testy i recenzje. Jednocześnie często takie osoby otrzymują zamówione smartfony kilka dni przed tym, jak trafią one do sklepów i będzie mógł je wziąć w rękę już każdy zainteresowany.

Samsung nie jest wyjątkiem – również regularnie przygotowuje specjalne oferty przedsprzedażowe. Dla przypomnienia, w zeszłym roku, do Galaxy S21 i Galaxy S21+ dodawał słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Live i lokalizator Galaxy SmartTag, natomiast do Galaxy S21 Ultra – słuchawki Galaxy Buds Pro i Galaxy SmartTag. Do tego do wszystkich modeli producent dorzucał też voucher na cztery miesiące bezpłatnego dostępu do YouTube Premium (z którego mogli skorzystać tylko nowi klienci tej usługi).

A jak będzie w tym roku? Jeden ze sklepów, zajmujących się sprzedażą elektroniki, nieoczekiwanie opublikował stronę, poświęconą przedsprzedaży serii Galaxy S22. Prawdopodobnie przedwcześnie, gdyż nie jest ona już dłużej dostępna, ale – jak to mówią – mleko się rozlało i wiemy już, na jakie prezenty będą mogli liczyć klienci, którzy zdecydują się zamówić najnowsze flagowce producenta z Korei Południowej w okresie pre-orderu.

Co dość zaskakujące, zapowiada się na to, że podobna oferta będzie obowiązywała w przypadku wszystkich modeli. Według informacji, które wyciekły do sieci, osoby, które zamówią Galaxy S22, Galaxy S22+ lub Galaxy S22 Ultra w trakcie przedsprzedaży, otrzymają:

  • słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Pro, które w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztują obecnie od 899 złotych,
  • do 3000 złotych gwarantowanego zwrotu w programie Odkup albo 400 złotych zwrotu na konto za oddanie zużytego smartfona.

W teorii można zatem zyskać nawet nawet 3899 złotych (wartość słuchawek + Odkup), aczkolwiek pod warunkiem, że odda się producentowi prawdopodobnie nowe urządzenie w stanie idealnym. W praktyce raczej mało kto – jeśli w ogóle ktoś – będzie w stanie otrzymać od firmy z Korei Południowej taki bonus, jednak dla wielu osób mimo wszystko może to być kusząca oferta.