(fot. CANAL+)

Połączenie Netflixa i HBO Max w CANAL+ Online wychodzi taniej niż opłacanie tych serwisów osobno

CANAL+ zawsze kojarzył mi się ze sportem – głównie z transmisjami meczów piłki nożnej, niedostępnych gdzie indziej. Cóż za czasy nastały, skoro w CANAL+ Online mamy teraz specjalną ofertę nie dla kibiców, a dla kinomanów.

CANAL+ Online zorientowane na miłośników seriali

Ponieważ CANAL+ od dawna nie jest wyłącznym licencjobiorcą transmisji kluczowych europejskich rozgrywek piłkarskich, obserwujemy aktualnie swego rodzaju transformację tej platformy. Bardzo dobrze widać to na przykładzie CANAL+ Online, które dostępne jest z poziomu usługi internetowej. Oferta jest obecnie bardzo zróżnicowana. I choć wciąż można płacić za pakiet sportowy w bazowej wersji abonamentu, to nie jest on integralną częścią wersji filmowo-serialowej.

Potwierdza to już pierwszy rzut oka na stronę główną platformy. O ile podstawowa wersja subskrypcji CANAL+ Online za 45 złotych miesięcznie ma w opisie „sport” i to na pierwszym miejscu, zaraz za nią mamy skrót do wybrania alternatywnej opcji SERIALE I FILMY za 29 złotych miesięcznie, gdzie sportu już oglądać nie będziemy. W tej opcji zyskujemy dostęp do oryginalnych produkcji CANAL+ dzięki VOD wraz z możliwością oglądania kanałów filmowych.

CANAL+ Online

Tutaj możemy też dokonać wyboru, czy chcemy do tego dokupić pakiet Netflixa. Opcja Standard (Full HD, dwa urządzenia jednocześnie) kosztuje 20 złotych miesięcznie. Z kolei opcja Premium (4K, cztery urządzenia jednocześnie) to koszt dodatkowych 37 złotych miesięcznie.

Bardzo tanie HBO Max

Jeśli interesuje nas oferta HBO Max, to w CANAL+ Online mamy bardzo atrakcyjną ofertę łączoną. Dostęp do produkcji HBO możemy mieć już za 10 złotych miesięcznie. W porównaniu ze standardową opłatą w wypadku zakupu osobno, mamy do czynienia ze sporą oszczędnością. Zakładając, że nie dokupimy do tego Netflixa, za całość zapłacimy tylko 39 złotych na miesiąc.

CANAL+ Online

Łatwy rachunek mówi nam, że płacąc za CANAL+ Online wraz z HBO Max oraz Netflixem w planie standardowym, zapłacimy 59 złotych miesięcznie. To znacznie taniej niż gdybyśmy chcieli opłacać te usługi osobno (29,99 złotych za HBO Max + 43 złote za Netflix Standard = 72,99 złotych) – a tu dostajemy jeszcze produkcje CANAL+ w pakiecie. Dla miłośników kina i seriali to wręcz złota okazja. Trzeba tylko pamiętać, że podane ceny uwzględniają rabat za zgody marketingowe. Brak zgód na kontakty reklamowe skutkuje podwyższeniem cen o 5 złotych.

W powyższym pakiecie brakuje jeszcze tylko Disney+ i w ogóle można by nie ruszać się z kanapy ;)