Uber Eats
Uber Eats

Promocja: płacąc za Uber Eats BLIKIEM, skorzystacie z darmowej dostawy

Uber Eats uruchamia nową opcję płatności na swojej platformie. Od teraz za zamówienie zapłacimy BLIKIEM. Z tej okazji możemy skorzystać z promocji, dzięki której nie zapłacimy za dostawę.

Reklama

BLIK w Uber Eats

Uber Eats nawiązał współpracę z operatorem systemu BLIK, aby udostępnić wygodny i bezpieczny sposób na opłacenie zamówień online, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Płatność BLIKIEM jest w Polsce coraz popularniejsza. Honoruje go już sporo banków i wciąż rozszerzane są jego możliwości, na przykład kody BLIK obsługuje teraz aplikacja ORLEN Vitay, dzięki czemu na stacjach tego koncernu zapłacimy za tankowanie, nie odchodząc od dystrybutora paliwa.

Od początku pandemii już nie raz okazało się, że BLIK jest nie tylko wygodnym i łatwym w obsłudze sposobem płatności, ale także pomaga w przestrzeganiu dystansu społecznego w sytuacjach różnego rodzaju rozliczeń. Współpraca z marką Uber Eats, która przykłada równie wielką uwagę do bezpieczeństwa, tym razem dostaw, to dla użytkowników BLIKA dodatkowa korzyść – mogą zamawiać jedzenie i płacić w swój ulubiony sposób.Magdalena Kubisa, dyrektor rozwoju biznesu w Polskim Standardzie Płatności, operatorze systemu BLIK

Sposób korzystania z tej metody płatności w Uber Eats nie różni się w żaden sposób od płacenia BLIKIEM w każdym innym miejscu. Po prostu – wybieramy zamówienie w aplikacji Uber Eats, określamy BLIK jako metodę płatności, pobieramy kod z aplikacji mobilnej naszego banku i wpisujemy go do apki Uber Ears. Na koniec potwierdzamy płatność.

Promocja na darmową dostawę

Jeśli zdecydujemy się zamówić coś przez Uber Eats, to od jutra możemy skorzystać z darmowej dostawy. Wystarczy zamówić produkty za min. 40 złotych i wybrać BLIK jako metodę płatności. Dodatkowo, w zakładce „Promocje” musimy wpisać kod BLIK. Opłata za dostawę nie zostanie naliczona.

Promocja obowiązuje od 15 stycznia do 17 stycznia, a więc jest dość mocno ograniczona czasowo. Jeśli jednak będziemy czujni, to spokojnie zdążymy skorzystać z okazji na darmową dostawę.

Dostawy Uber Eats dostępne są w 38 miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Gliwicach, Sosnowcu, Białymstoku, Szczecinie czy Kielcach.