Uber Eats
Uber Eats

Gliwice i Sosnowiec kolejnymi miastami z Uber Eats

Uber Eats rozszerza swoją działalność w Polsce. Kolejnymi miastami w konurbacji górnośląskiej po Katowicach są Gliwice i Sosnowiec. Nowi klienci z ww. miast mogą skorzystać ze specjalnych promocji.

Jeśli mieszkacie w Gliwicach lub Sosnowcu i często miewacie ochotę na jedzenie bez wychodzenia z domu, to macie się z czego cieszyć. Uber Eats to aplikacja, za pośrednictwem której jesteście w stanie zamówić jedzenie z wybranych restauracji prosto do Waszego mieszkania. Jedną z jej głównych zalet jest możliwość złożenia zamówienia bez kwoty minimalnej. Mimo wszystko chyba najbardziej znana jest z tego, że dzięki niej możecie zamówić do siebie BigMaca i inne pyszności z McDonald’s.

Sam często korzystam z aplikacji w Łodzi, która wraz z dodanymi dziś dwoma miastami jest jedną z już 14 lokalizacji Uber Eats w Polsce. Dzięki temu podmiot jest w stanie dotrzeć do aż 6,5 mln Polaków. Co ciekawe, na początku roku Uber Eats był obecny tylko w pięciu miastach w Polsce. Widać tu spory wzrost, a jak deklaruje przedstawiciel firmy, „obiecujemy nie zwalniać tempa”.

Jedne z wielu restauracji dostępnych w Gliwicach. Jak widać McDonald’s już jest na topie / własne

Uber Eats w Gliwicach i Sosnowcu

Wracając do Gliwic i Sosnowca – jeśli ściągniecie aplikację na swój smartfon, możecie skorzystać z kodu rabatowego. Jest on aktywny do 2 grudnia 2019 roku i obowiązuje na 3 pierwsze zamówienia. Patrząc na kod, najprawdopodobniej dzięki niemu w naszej kieszeni przy każdym zamówieniu zostanie 15 zł. Oto kody dla obu miast:

  • Gliwice – GLIWICE3X15
  • Sosnowiec – SOSNOWIEC3X15

W każdym mieście do wyboru będziecie mieli około 25 restauracji, do których z czasem dołączą nowe. Wszystkie będziecie mogli sprawdzić w aplikacji. Nie zostało mi nic innego, jak życzyć Wam smacznego, a wszystkim tym, którzy szukają pracy przypominam, że Uber Eats to też okazja na dorobienie paru groszy.

Źródła: informacja prasowa