UberEATS, czyli taksówka z jedzeniem, od teraz również w Warszawie - Tabletowo.pl

UberEATS, czyli taksówka z jedzeniem, od teraz również w Warszawie

Co możemy zrobić, kiedy nie mamy ochoty ruszać się nigdzie z domu, a dopadnie nas głód? Oczywiście zamówić jedzenie do naszego mieszkanka. Od teraz – ale tylko w Warszawie – szamkę dostarczy także kurier z UberEATS.

Uber kojarzy się przede wszystkim z taksówkami, które wożą pasażerów od punktu „A” do punktu „B”. Tymczasem firma nie stawia jedynie na transport ludzi, ale również na dostarczanie wygłodniałym klientom jedzenia. Usługa ta do tej pory nie była jednak dostępna w Polsce. Ale właśnie się to zmienia.

Aby złożyć zamówienie, należy pobrać odpowiednią aplikację (linki poniżej), zarejestrować się lub zalogować za pomocą konta Uber, a następne wybrać daną knajpkę i konkretną potrawę. Z UberEATS współpracuje z ponad 100 warszawskich lokali, więc wybór jest naprawdę ogromny.

Tabletowo.pl UberEATS, czyli taksówka z jedzeniem, od teraz również w Warszawie Aplikacje

UberEATS

Z UberEATS można skorzystać od godziny 11:00 do 23:00. Po złożeniu zamówienia użytkownik dokonuje płatności za pomocą podpiętej do konta karty. Uber zaznacza, że nie trzeba nic już dopłacać kurierowi, jednak jeżeli ktoś chce, to spokojnie może dać mu jakiś napiwek. Przygotowano też specjalną stronę z FAQs, na której znalazły się odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, związane z tą usługą.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona