Uber Eats
Uber Eats

Uber Eats w Lublinie! Nowi użytkownicy skorzystają z kodów rabatowych, są też konkursy

Lublin jest dziesiątym miastem w Polsce, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie. Mieszkańcy stolicy województwa lubelskiego mogą od dziś zamawiać dania z ponad 100 lokali gastronomicznych.

Uber Eats łączy użytkowników aplikacji mobilnej z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku we wskazane miejsce. To, co cieszy wiele osób korzystających z tej usługi jest fakt, że w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja wysłała nam jedzenie. Ceny są ustalane przez partnerów restauracyjnych Uber Eats według ich własnego menu, a opłata za dostawę wynosi 7,90 PLN lub 9,99 PLN, w przypadku McD, Burger King, Thai Wok czy Salad Story. (Opłata za dostawę jest stała, niezależnie od wielkości zamówienia).

Reklama

Średni czas dostawy zamówień w Uber Eats właściciel aplikacji określa na 32 minuty. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego kurier z posiłkiem. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej. Od dziś z Uber Eats mogą korzystać mieszkańcy Lublina, wybierając spośród 100 restauracji rozsianych po całym mieście.

Zniżki na usługi i konkursy

Żeby skorzystać z Uber Eats, należy pobrać na smartfon z Androidem lub iOS aplikację mobilną. Tam, w zakładce „Promocje” mieszkańcy Lublina po raz pierwszy korzystający z apki, mogą wpisać kod promocyjny o treści LublinStart i skorzystać ze zniżki na zamówienie.

Z okazji startu usługi w Lublinie, Uber Eats przygotował dla mieszkańców dwa konkursy. Więcej na ich temat znajdziecie w aplikacji, tutaj opiszę je ogólnie, jako że nie są to konkursy prowadzone przez Tabletowo.

Pierwszy konkurs: 

  • trwa od 18 czerwca do końca miesiąca
  • może w nim wziąć udział każdy użytkownik, który dokona minimum jednego zamówienia, wysyłając SMS-a na odpowiedni numer
  • nagrodami są hulajnogi elektryczne, jeździki elektryczne, głośniki bluetooth i kupony o wartości 100 zł do wykorzystania w Uber Eats

Drugi konkurs:

  • zostanie przeprowadzony podczas wydarzenia Sound of Gravity (20-21 czerwca)
  • w trakcie jego trwania za pomocą specjalnego kodu należy dokonać co najmniej jednego zamówienia ze zniżką i wysłać SMS-a
  • nagrodami są przejazdy samochodami wyścigowymi oraz vouchery do Energylandii

Lublin staje się 10. miastem w Polsce, w którym działa usługa Uber Eats. Do tej pory można było z niej skorzystać w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Łodzi i Katowicach.

Uber częściowo wchłonie Uber Eats, umieszczając wszystkie usługi w jednej aplikacji

źródło: materiały prasowe