Apple Pay Twisto
Apple Pay (źródło: Twisto)

No nareszcie! Twisto udostępniło płatności Apple Pay, ale trzeba za to dopłacić

Twisto może nie cieszy się taką popularnością jak Revolut (na koniec maja 2020 roku miało 70 tysięcy aktywnych użytkowników w Polsce), jednak cały czas dodaje do swojej oferty kolejne funkcje, które mogą zachęcić nowych klientów do rozpoczęcia korzystania z niej. Apple Pay może być bardzo skutecznym magnesem.

Reklama

Twisto ma atrakcyjną ofertę, ale nie ma lekko

Twisto ma znacznie trudniejsze zadanie. Revolut wszedł na polski rynek i zaoferował coś, czego klienci w Polsce jeszcze nie mieli do dyspozycji – nic dziwnego, że baza jego użytkowników przekroczyła w kraju nad Wisłą już milion.

Banki potrzebowały dłuższej chwili, aby odpowiedzieć na ofertę Revolut i przygotować podobnie atrakcyjne propozycje dla swoich klientów. Twisto weszło do Polski w okresie tych wielkich zmian, więc musi się wielokrotnie bardziej starać, aby pozyskać nowych użytkowników.

Wywodzący się z Czech FinTech sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę o kolejne udogodnienia. Jego klienci mogą już korzystać z cashbacku i Google Pay, a od tej pory także z Apple Pay.

Twisto (nareszcie!) udostępniło płatności Apple Pay

Twisto od dłuższego czasu zapowiadało integrację swojej karty z Apple Pay, lecz nie zadeklarowało konkretnego terminu udostępnienia tej funkcjonalności. Dziś oficjalnie poinformowano, że użytkownicy urządzeń Apple mogą dodawać swoje karty do usługi płatniczej tego producenta.

Apple Pay Twisto
Apple Pay jest już dostępne dla użytkowników Twisto (źródło: Twisto)

To bardzo ważne wydarzenie, ponieważ – jak podaje FinTech – użytkownicy iOS stanowią aż jedną trzecią klientów Twisto w Polsce. Ponadto z analiz wynika, że (w Czechach) korzystający z Apple Pay to najbardziej aktywni klienci. Można się spodziewać, że w kraju nad Wisłą również będzie ochoczo wykorzystywane do płacenia za zakupy.

Należy jednak pamiętać, że po ostatnich zmianach i wprowadzeniu planów taryfowych, użytkownicy Twisto, którzy będą chcieli korzystać z Apple Pay, muszą wybrać plan Space. Opłata za niego to 9,99 zł miesięcznie. W bezpłatnym Online płatności zbliżeniowe nie są w ogóle dostępne.

Jeśli natomiast ktoś dołączył do grona użytkowników Twisto 14 lipca 2020 roku lub później, otrzyma w prezencie plan Space przez 3 miesiące bez opłat.

Polecamy również: