HP zapowiada nadchodzącą premierę tabletu z Windows 8 - Tabletowo.pl
Ważne

HP zapowiada nadchodzącą premierę tabletu z Windows 8

Tabletowo.pl HP zapowiada nadchodzącą premierę tabletu z Windows 8 Nowości

Jeśli jesteście uważnymi obserwatorami rynku tabletów, na pewno nie umknęło Waszej uwadze to, jak mnóstwo produktów z Windows 8 poznaliśmy w ostatnim czasie (aż trudno je wymienić z pamięci…). Swoje urządzenia prezentowały takie firmy, jak Asus, Acer, Dell, Lenovo, MSI, Toshiba, Samsung, Sony… a nawet sam Microsoft. W grupie tej znalazł się również Hewlett Packard. Na targach IFA 2012 poznaliśmy hybrydowy tablet HP Envy x2. Nie oznacza to jednak, że producent nie przygotowuje się do premiery kolejnego urządzenia z Windows 8. Wręcz przeciwnie. Od dłuższego czasu słyszeliśmy na jego temat sporo nieoficjalnych wieści, dziś sam koncern potwierdził tą wieść. Otóż HP pracuje nad sprzętem przyjaznym przedsiębiorcom. Czyżby już nam znany HP Slate 8?

Informacja ta nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem. Już od kilku miesięcy mówi się o tablecie HP z Windows 8, a w wakacje kilka razy debiutował w sieci w materiałach promocyjnych (skąd zresztą pochodzi powyższe zdjęcie). Co ciekawe jednak, producent wciąż nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących urządzenia.

W wydanej dziś informacji prasowej, firma HP rozpisała się na temat nowej linii komputerów i akcesoriach przygotowanych z myślą o Windows 8 dla osób „pragnących świetnej wydajności i pięknego wzornictwa”. Dopiero jej ostatnie zdanie skrywa w sobie wiadomość, która nas interesuje: „An enterprise-ready tablet will be announced soon„.

Możemy to podsumować jednym zdaniem: Wciąż „wiem, że nic nie wiem”.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona