Ważne

MSI Slider S20 – hybryda z Windows 8 i wysuwaną klawiaturą

MSI Slider S20

Targi Computex 2012 trwają w najlepsze. Dotychczas od dobrej strony pokazał się Acer prezentując dwa urządzenia: Iconia Tab W510 i Iconia Tab W700 oraz Asus, który dosłownie zasypał nas nowościami, które trudno spamiętać: Tablet 600, Tablet 810, Taichi, Transformer Book oraz Transformer AiO. Ale jako że tajwańskie wydarzenie dopiero się rozpoczyna, możemy się spodziewać, że ciekawych produktów w ciągu najbliższych kilku dni poznamy jeszcze sporo. Wśród nich hybrydę MSI Slider S20.

Gdy na zagranicznych portalach zobaczyłam informację o tym urządzeniu, na myśl przyszedł mi już nam znany Asus Eee Pad Slider z Androidem. MSI Slider S20 to swego rodzaju windowsowy odpowiednik tegoż modelu. Jest to bowiem hybryda pracująca pod kontrolą Windows 8 i wyposażona w 11,6-calowy, dotykowy wyświetlacz (10-punktowy multitouch), spod którego wysuwa się fizyczną klawiaturę.

Dane dotyczące MSI Slider S20 są ubogie, bowiem hybryda jest w dalszym ciągu dopracowywana. Wiadomo jedynie, że produkt ten ma oferować procesor Ivy Bridge, 4GB RAm, wyjście HDMI, port USB 3.0 oraz Bluetooth 4.0. Według pierwszych informacji sprzęt waży 1,3 kg, a jego grubość to ok. 20 mm.

Europejskiego debiutu MSI Slider S20 spodziewamy się w okolicy września bieżącego roku. Cena ma być zabójcza – 799-899 euro.

MSI Slider S20

źródło, źródło

Komentarze

 • mibo6666

  Juz raz cosntakiego nie wyszlo z nieodlaczana klawiatura – Asus transformer Slider

  • Też mi nowość, przecież o tym napisałam ;-)

   “Gdy na zagranicznych portalach zobaczyłam informację o tym urządzeniu, na myśl przyszedł mi już nam znany Asus Eee Pad Slider z Androidem. MSI Slider S20 to swego rodzaju windowsowy odpowiednik tegoż modelu”

   • KanonierKa

    Proszę się nie dziwić mibo6666. On nie czyta co jest napisane,
    ba on nie czyta co sam napisał, tylko dodaje komentarze i ciągle żąda edycji postów.
    Do mibo, gdyby już była ta edycja, to nie dodałbyś żadnego komentarza,
    bo musiałbyś ciągle je edytować, aby poprawiać swoje wpisy…

  • mibo6666

   Raczej bym się skupił na tym ,że urządzenie asusa w ogóle nie odniosło sukcesu i prawdopodobnie będzie tak samo z tym tabletem.

   Klient woli mieć możliwość podłączenia/odłączenia klawiatury dzięki czemu może mieć netbooka lub lekki tablet a nie wiecznie ciężką “deskę” lub upośledzonego netbooka bez touchpada.

 • Te slidery wyglądają świetnie… Może w końcu zacznę myśleć o tablecie jak dostanę fizyczną klawiaturę :)

  • evolucja

   Czyżby ktoś przespał całą serię Transformera?

 • Benita

  Wygląda super!
  Mam od kilku lat netbooka msi i jestem z niego strasznie zadowolona

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona