Żabka

Żappka w Huawei AppGallery jest już w pełni zintegrowana z HMS

Huawei stale rozbudowuje bazę aplikacji dostępnych w swoim sklepie. Polski oddział firmy właśnie przekazał informację, że w AppGallery dostępna jest aplikacja Żappka.

Żappka już dostępna w AppGallery

Żappka jest aplikacją największej w Polsce sieci sklepów typu convenience. Przedstawiciele sklepu chwalą się, że jest ona jedną z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji mobilnych, jaką można spotkać na polskim rynku. Ta zgromadziła już ponad 4 miliony użytkowników. Teraz ta liczba będzie miała okazję jeszcze bardziej wzrosnąć, gdyż Huawei Polska poinformował, że aplikacja jest już dostępna do pobrania w AppGallery, dla wszystkich użytkowników.

Żappka w AppGallery
Aplikacja żappka (fot. Tabletowo.pl)

Co ważne, aplikacja jest w pełni zintegrowana z usługami mobilnymi od Huawei (HMS – Huawei Mobile Services). Oznacza to, że mogą ją pobrać zarówno użytkownicy nowych telefonów od producenta jak np. Huawei P40 Pro czy Huawei Mate 40 Pro, ale także i te osoby, których sprzęt cały czas wspiera Usługi Google, jak chociażby ciągle niezwykle popularny model Huawei P30 Pro.

Pełna integracja oznacza także, że wszystkie funkcje aplikacji są dostępne dla obu grup użytkowników. Wśród funkcjonalności Żappki znajdują się m.in. bezgotówkowe płatności w systemie Żappka Pay, czy też śledzenie i bezpieczny odbiór przesyłek w sklepach dzięki usłudze Żappka Post. Ponadto użytkownicy aplikacji mogą liczyć na specjalne promocje na wybrane produkty, a także personalizowaną ofertę utworzoną na bazie działania algorytmów sztucznej inteligencji. Oczywiście wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z Żappki, mogą także zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego (tzw. żappsy), aby potem wymieniać je na nagrody.

Huawei AppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje.
Joanna Staude-Potocka, dyrektorka marketingu w Żabka Polska

AppGallery rozwija swoje portfolio

Kilka tygodni temu na naszym portalu informowaliśmy o pojawieniu się w AppGallery aplikacji SMYK, która również jest w pełni zintegrowana z HMS. Polski oddział firmy nieustanie podejmuje starania mające na celu rozszerzenie oferty sklepu o programy istotne z punktu widzenia polskich użytkowników, jak aplikacje bankowe, czy też takie, które pozwolą szybciej załatwić sprawę w urzędzie.

Do AppGallery nieustannie trafiają nowe aplikacje (fot. Huawei)

Huawei niezmiennie zaprasza na Facebooka AppGalleryPL, gdzie na bieżąco przekazywane są informacje na temat kolejnych dodanych aplikacji czy promocji w sklepie.