Huawei AppGallery
Huawei Y6P / fot. Kacper Żarski

Aplikacja SMYK trafia do AppGallery. Jest w pełni zintegrowana z HMS

Huawei czynni nieustające starania, mające na celu stałą rozbudowę bazy programów, dostępnych w jego autorskim sklepie. W dniu dzisiejszym do AppGallery trafiła aplikacja SMYK.

Aplikacja SMYK udostępniona w Huawei AppGallery

Producent poinformował, że aplikacja SMYK trafiła do sklepu AppGallery i jest dostępna do pobrania dla wszystkich użytkowników. Aplikacja Smyk należy do największej w kraju sieci sklepów z artykułami przeznaczonymi dla dzieci. Ponadto prowadzi ona także sklep internetowy smyk.com, który umożliwia robienie zakupów online.

Aplikacja Smyk już dostępna w AppGallery
Aplikacja SMYK jest już dostępna w sklepie AppGallery (fot. SMYK)

Przedstawiciele sklepu podkreślają, że ten ruch przyczyni się do dotarcia do jeszcze większego grona klientów:

SMYK nieustannie podejmuje działania służące temu, by jak najlepiej dotrzeć do wszystkich swoich klientów. Zależy nam także, by korzystanie z naszej bogatej oferty było dla nich łatwo dostępne i jak najwygodniejsze. Udostępnienie aplikacji SMYK w AppGallery to ważny krok na drodze do osiągnięcia założonych celów
Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager w SMYKU

Pełna integracja z HMS

Co bardzo istotne w przypadku programów dostępnych w sklepie AppGallery, aplikacja SMYK jest w pełni zintegrowana z HMS (Huawei Mobile Services). Dzięki temu jest ona dostępna do pobrania zarówno przez posiadaczy starszych urządzeń, które jeszcze wspierały Usługi Google, a także przez nabywców najnowszych sprzętów, takich jak m.in. Huawei Mate 40 Pro czy Huawei MatePad Pro.

Pełna integracja z HMS oznacza, że program pobrany przez AppGallery zaoferuje pełną funkcjonalność. Wszystkie opcje, które są dostępne w aplikacji pobranej przez Sklep Play od Google, znajdują się też w wersji udostępnionej w autorskim sklepie Huawei.

Dyrektor rozwoju ekosystemu Huawei CBG Polska – Witold Walczak, zwraca uwagę na fakt, że w dzisiejszych czasach bardzo ważna jest możliwość robienia zakupów przez internet.

Oferta AppGallery poszerzyła się o kolejną aplikację z sektora e-commerce, i to aplikację należącą do tak silnej marki, jaką jest SMYK. Czasy, w jakich żyjemy, sprawiły, że znacznie częściej robimy zakupy online i dlatego ta nowa propozycja w portfolio AppGallery wydaje nam się szczególnie atrakcyjna dla użytkownikówWitold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu Huawei CBG Polska

AppGallery rośnie w siłę

Baza dostępnych w AppGallery programów systematycznie rośnie. Na łamach naszego serwisu informowaliśmy niedawno o udostępnieniu w tym sklepie aplikacji eDO App, pozwalającej na załatwianie spraw urzędowych przez internet. Rośnie także baza dostępnych aplikacji bankowych, a IKO od PKO BP obsługuje nawet płatności zbliżeniowe HCE.

Huawei AppGallery
Liczba dostępnych aplikacji w AppGallery stale rośnie (fot. Huawei)

W komunikacje prasowym Huawei chwali się też, że w sklepie AppGallery jest już dostępnych ponad „1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich więcej niż 120 tysięcy”. Co więcej, ze sklepu na całym świecie ma korzystać regularnie ponad 530 milionów użytkowników. Liczby te z pewnością robią wrażenie. Huawei zachęca również do odwiedzin Facebooka AppGalleryPL, gdzie na bieżąco udostępniane są informacje na temat nowych aplikacji w tym sklepie.