Apple konferencja iPhone 14
(fot. Apple)

Ktoś zhakował konto Samsunga na YouTube i wrzucił zapowiedź konferencji Apple

Cały świat z niecierpliwością wyczekuje startu konferencji Apple – przypominamy, że wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Przy tej okazji ktoś zrobił psikusa Samsungowi na jednym z jego oficjalnych kanałów na YouTube.

Na oficjalnym kanale Samsunga pojawiła się zapowiedź konferencji Apple

Mimo że Koreańczycy są nie tylko konkurentami, ale też partnerami Apple i dzięki umowom z gigantem z Cupertino zarabiają ogromne pieniądze, to publicznie Samsung wielokrotnie uderza w swojego rywala, wyśmiewając jego produkty. Tym razem jednak zapewne nie było mu do śmiechu.

Jeden z użytkowników Twittera, Parteek Gahlawat, zauważył, że na oficjalnym kanale Samsung Vietnam na YouTube pojawił się film, którego tłem była grafika, zapowiadająca dzisiejszą konferencję Apple. Tytuł wideo po przetłumaczeniu z wykorzystaniem Tłumacza Google brzmi „Moment, w którym dom robi Big Tet” – odcinek 1. My też zastanawiamy się, o co chodzi – szczerze mówiąc, nie mamy pojęcia.

Samsung Vietnam YouTube konferencja Apple
fot. Tabletowo.pl

Film był dostępny na wietnamskim kanale Samsunga kilkanaście minut, ale odpowiedzialne za niego osoby już zareagowały i usunęły to niepożądane wideo. Mimo wszystko mleko się rozlało – to sytuacja, która nigdy nie powinna mieć miejsca, bowiem jest wielką wpadką wizerunkową.

Konferencja Apple 7 września 2022 roku – co podczas niej zobaczymy?

Od godziny 19:00 spodziewamy się zobaczyć aż cztery modele iPhone’ów, w tym model z dopiskiem „Plus” w nazwie, który zastąpi smartfony w wersji „mini” (bo cieszą się one niezadowalającą dla giganta z Cupertino popularnością), a także aż trzy smartwatche, m.in. wariant w o wiele mocniejszej obudowie, który ma zapewnić niespotykany w Apple Watchach czas pracy. Ponadto 7 września 2022 roku zadebiutuje nowy, przystępny cenowo iPad oraz druga generacja słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro.

Jeśli jeszcze nie czytaliście naszego podsumowania doniesień na temat nowych produktów Apple, to czym prędzej je nadróbcie, bowiem czas ucieka – konferencja Apple rozpocznie się już za mniej niż półtorej godziny. W przygotowanym przez nas artykule znajdziecie wszystkie informacje, które przedpremierowo wyciekły do sieci. A trochę tego jest, więc życzymy miłej lektury!