Watch Dogs 2 Ubisoft Forward Za Darmo

Watch Dogs 2 za darmo! Sprawdź, jak dziś wieczorem zdobyć darmową grę od Ubisoftu

Ubisoft wie jak zainteresować graczy swoją konferencją. Już dziś podczas Ubisoft Forward rozdawane będzie całkowicie za darmo Watch Dogs 2 – ale zapewniam, że nie będzie to jedyna atrakcja tego wieczoru.

Jak pewnie większość z Was wie, tegoroczne targi E3 zostały odwołane i te nie odbyły się nawet w formie planowanych transmisji na żywo. Zachęciło to więc producentów i wydawców do prezentowania swoich gier na własną rękę. Za nami już między innymi EA Play czy The Future of Gaming PlayStation, teraz pora na Ubisoft.

Ubisoft Forward

Prezentacji jakich gier możemy się spodziewać na Ubisoft Forward? Według zwiastuna całego wydarzenia, Ubisoft tego wieczoru zaprezentuje długi zapis z rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla, pokaże sporo nowości z Watch Dogs Legion, a także możemy się spodziewać specjalnego segmentu poświęconemu niedawno zapowiedzianemu Hyper Scape.

Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że Ubisoft w końcu zapowie też oficjalnie Far Cry 6, o czym niedawno Was informowaliśmy. Mniejsze szanse są na prezentacje Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters – ale kto wie, może Ubisoft nas zaskoczy ;)

Konferencja Ubisoft Forward odbędzie się już dziś, 12 lipca, o godzinie 21:00 czasu polskiego. Link do transmisji znajdziecie poniżej.

Watch Dogs 2 za darmo na PC!

Konferencja konferencją, ale pewien jestem, że wielu graczy skusi się na oglądanie Ubisoft Forward nie tylko dla samej prezentacji nowych gier, ale i dla darmowego Watch Dogs 2. Podczas konferencji będziemy mieć okazję do przypisania sobie tej dużej i dobrze ocenianej gry od francuskiego producenta.

By zachować Watch Dogs 2 na zawsze do konta Uplay, wystarczy podczas konferencji zalogować się na konto Ubisoftu.

Czy warto to zrobić? Moim zdaniem jak najbardziej tak, tym bardziej, że jak to mówią „za darmo to uczciwa cena”. Watch Dogs 2 to kawał świetnej gry, w której dodatkowo naprawiono wiele błędów niechlubnego poprzednika (którego ja, tak na marginesie, bardzo dobrze wspominam). Warto dać szansę Watch Dogs 2!

Aktualizacja: