Watch Dogs 2 Ubisoft Forward Za Darmo

Problemy z logowaniem? Nie martw się, wciąż można odebrać Watch Dogs 2 za darmo na PC!

Ubisoft Forward już za nami, a co z obiecanym Watch Dogs 2 za darmo? Wiele osób miało problem z zalogowaniem się do usługi Uplay podczas trwania konferencji i zapewne zwątpiły one w jakąkolwiek możliwość pozyskania bezpłatnej gry. Nie ma co się dołować. Każdy dostanie swoją szansę, nawet ci, który konferencji nie oglądali!

Watch Dogs 2 za darmo… tym razem bez oglądania konferencji!

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o tym, że będzie można odebrać Watch Dogs 2 za darmo, gdy zalogujemy się na swoje konto Uplay w trakcie trwania Ubisoft Forward. Wiadomość ta błyskawicznie obiegła różne zakątki internetu, więc nie będzie to wielkim zaskoczeniem, jeśli powiem, że serwery Ubisoftu nie wytrzymały natłoku użytkowników. Zarówno w trakcie konferencji, jak również po niej, odebranie Watch Dogs 2 za darmo praktycznie graniczyło z cudem, bo ostatecznie nikt nie mógł się zalogować.

Jeśli jednak sądzicie, że pociąg właśnie odjechał Wam sprzed nosa, to możecie odetchnąć z ulgą. Grę wciąż można dostać „gratis” i nie potrzeba do tego czarnej magii czy cofania się w czasie. Wystarczy, że wejdziecie na tę stronę i zalogujecie się swoimi danymi Uplay. Tak, to tyle. Produkcja z czasem sama pojawi się w Waszej bibliotece, aczkolwiek musicie troszkę poczekać, bo proces ten nie jest natychmiastowy. Lepiej tak niż wcale.

Watch Dogs 2 Ubisoft Forward Za Darmo

A co na Ubisoft Forward?

Ubisoft Forward będzie szeregiem wirtualnych prezentacji, które mają zastąpić potężną konferencję, jakie zwykle oglądamy podczas E3. W końcu impreza w Los Angeles nie odbyła się z racji wciąż niepewnej sytuacji związanej z ubiegłą pandemią. Zresztą, wiele firm (w tym również Sony czy Microsoft) postępują podobnie i odsłaniają swoje karty podczas wirtualnych pokazów. Nintendo ze swoim Direct chyba wyprzedziło czasy.

Pierwsze Ubisoft Forward miało miejsce wczoraj i pokazano na nim nowe fragmenty rozgrywki, a także zapowiedzi takich gier, jak Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape czy Far Cry 6. Może i odbyło się to wszystko bez (niepotrzebnego) blichtru, ale osoby, które wyczekiwały tych produkcji, na pewno nie mają powodów do narzekań.