sklep dyskont market Lidl logo
źródło: Lidl

Tania opaska sportowa w Lidlu z 3-letnią gwarancją

Opaskę sportową można dziś kupić dosłownie wszędzie, także w popularnych dyskontach. Również w Lidlu, w ofercie którego już od następnego czwartku, 17 lutego 2022 roku, pojawi się niedrogi smart band popularnej marki SilverCrest. Już teraz można natomiast kupić w tym sklepie nieco droższy, inny model.

Tania opaska sportowa w Lidlu z 3-letnią gwarancją

Pod koniec stycznia 2022 roku w sieci sklepów Biedronka pojawiła się przystępna cenowo opaska sportowa marki Hykker z trzyletnią gwarancją – jej cenę ustalono bowiem na 79,90 złotych. Smart band miał być dostępny do wyczerpania zapasów, więc być może można go jeszcze kupić w wybranych dyskontach.

W takiej samej cenie, tj. za 79,90 złotych, od następnego czwartku, 17 lutego 2022 roku, będzie można kupić w Lidlu opaskę sportową marki SilverCrest. Producent daje na ten smart band 3 lata gwarancji. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach – z opaską w kolorze czarnym oraz z różowym paskiem.

Lidl podaje, że opaska ma kolorowy wyświetlacz, wyświetla godzinę, datę i pogodę oraz informacje o połączeniach, wiadomościach i nowych aktywnościach w mediach społecznościowych. Ponadto potrafi mierzyć tętno, liczyć kroki, spalone kalorie i czas trwania aktywności fizycznej, a także monitorować sen. Do tego oferuje też funkcję przypominania o przyjmowaniu leków.

Lidl opaska sportowa SilverCrest za 79,90 złotych
źródło: Lidl

Osoby, które kupią tę opaskę, powinny zainstalować na swoim smartfonie bezpłatną aplikację HealthForYou, która jest dostępna zarówno na smartfony z Androidem (w Sklepie Google Play), jak i iPhone’y (w AppStore). Opaska łączy się z innymi urządzeniami z wykorzystaniem łączności Bluetooth.

O ile powyższa opaska sportowa będzie dostępna w Lidlach dopiero od przyszłego czwartku, 17 lutego 2022 roku, o tyle już teraz można kupić inny model, również marki SilverCrest z trzyletnią gwarancją. Urządzenie jest dostępne w sklepach stacjonarnych oraz na lidl.pl za 119 złotych w dwóch kolorach: czarnym i różowym.

Lidl opaska sportowa SilverCrest SAS 89 za 119 złotych
źródło: Lidl

Model SAS 89 charakteryzuje się ochroną przed chwilowym zanurzeniem (IP67), kolorowym ekranem i akumulatorem litowo-jonowyn umożliwiającym do 5 dni pracy w trybie czuwania, a także pojemnością pamięci na 30 dni. Ponadto oferuje funkcje wyświetlania daty i godziny, liczenia zrobionych kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu oraz monitorowania aktywności fizycznej i snu. Naturalnie nie zabrakło też czujnika mierzącego tętno na nadgarstku.

Ta opaska sportowa również przekazuje informacje o połączeniach, wiadomościach i nowych powiadomieniach po sparowaniu jej ze smartfonem. W jej przypadku także zalecane jest pobranie aplikcji HealthForYou, która agreguje zebrane dane i ilustruje je w wygodny, przejrzysty i łatwy do analizy sposób.