sklep market Biedronka dyskont
fot. Jeronimo Martins Polska

Tania opaska sportowa od dziś w Biedronce z 3-letnią gwarancją

Ruszają nowe „Okazje tygodnia w Biedronce”. Także i tym razem klienci mogą kupić elektronikę w atrakcyjnych i przystępnych cenach, w tym opaskę sportową marki Hykker, na którą producent daje aż trzy lata gwarancji.

Tania opaska sportowa od dziś w Biedronce z 3-letnią gwarancją

Opaski sportowe to przydatne urządzenia. Z uwagi na swoje przystępne ceny, cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, aczkolwiek nie ulega żadnej wątpliwości, że w tym segmencie króluje Xiaomi Mi Smart Band. Od dziś w marketach sieci Biedronka dostępna jest opaska sportowa marki Hykker, którą można kupić w przystępnej cenie, bo za 79,90 złotych.

Biedronka opaska sportowa Hykker
źródło: biedronka.pl

Sklep podaje, że urządzenie może pochwalić się stopniem ochrony IP68, co oznacza, że jej konstrukcja jest odporna na pył i wodę. Ponadto model ten potrafi pracować na jednym ładowaniu nawet przez 120 godzin, czyli pięć dni, aczkolwiek ostateczny czas pracy będzie zależał od intensywności korzystania z tej opaski.

Jak przystało na smart band, także i ten marki Hykker oferuje funkcję liczenia kroków i spalonych kalorii, a także pomiar aktywności w ciągu dnia i podczas ćwiczeń. Naturalnie na jego pokładzie nie zabrakło też pulsometru.

Warto również zauważyć, że sprzedawana od dziś w Biedronce opaska sportowa marki Hykker nie wymaga dedykowanego kabla do ładowania – wystarczy odpiąć pasek i podłączyć urządzenie do portu USB, na przykład w komputerze czy laptopie.

Aktualizacja:

Opaska będzie dostępna w sklepach w całej Polsce dopiero od 27 stycznia 2022 roku, a nie już od 24 stycznia 2022 roku. Urządzenie marki Hykker ma być sprzedawane aż do wyczerpania zapasów.

Oprócz opaski sportowej, od dziś w sklepach sieci Biedronka można kupić również lampkę biurkową USB marki SMUKEE z ładowarką indukcyjną, która charakteryzuje się składaną konstrukcją oraz oferuje jasność do 630 lm (można ją regulować, podobnie jak barwę światła) i wbudowany timer. Według deklaracji producenta, żywotność wynosi 30000 godzin.

Biedronka SMUKEE lampka biurkowa USB z ładowarką indukcyjną
źródło: SMUKEE

Lampka biurkowa USB marki SMUKEE kosztuje 69,90 złotych i jest dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym. Na to urządzenie producent również daje 3 lata gwarancji.

Ponadto od dziś w sklepach sieci Biedronka znajdziecie też niszczarkę do dokumentów (do 6 kartek naraz; kosz o pojemności 8 litrów) oraz laminator (format maksymalnie A4) marki Hykker. Oba urządzenia zostały wycenione na 79,90 złotych.

Biedronka niszczarka do dokumentów laminator Hykker
źródło: biedronka.pl