kot cat choinka prezenty
fot. Myshun / Pixabay

T-Mobile i Plus mają kolejne promocje na święta Bożego Narodzenia

Zarówno T-Mobile, jak i Plus, już przedstawili swoje oferty na Boże Narodzenie 2020. Obaj operatorzy nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa – przygotowali dla swoich klientów kolejne promocje z tej okazji.

Reklama

Promocje T-Mobile na Boże Narodzenie 2020

Operator trafnie zauważa, że święta spędzamy nie tylko wspólnie przy suto zastawionym stole, ale też przed telewizorem, dlatego przygotował dwie oferty, które nie pozwolą się nudzić jego klientom w święta Bożego Narodzenia i przez kolejne miesiące.

Pierwsza oferta to dekoder 4K z dostępem do 105 kanałów IPLA TV oraz 4 kanałów IPLA ELEVEN SPORTS. Fani sportu docenią szczególnie te ostatnie i na pewno nie będą się nudzić, o ile inny domownik nie zechce akurat obejrzeć na przykład nowego odcinka ulubionego serialu lub filmu ;)

T-Mobile promocja IPLA TV Boże Narodzenie 2020
źródło: T-Mobile

Co więcej, wspomniany dekoder 4K działa pod kontrolą systemu Android TV, dzięki czemu daje dostęp do masy różnych aplikacji, w tym popularnych serwisów streamingowych, jak Netflix, Amazon Prime Video, czy YouTube. Ponadto oferuje też funkcję Chromecast i pozwala na przesyłanie bezprzewodowo obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Wisienką na torcie jest funkcja obsługi głosowej.

Oferta jest dostępna w promocyjnej cenie 49 złotych miesięcznie (po rabatach; w sumie 10 złotych) na 24 miesiące. Opłata za dekoder to zaś tylko jedna złotówka. Klienci mogą też przetestować usługę przed 30 dni i zrezygnować z niej, jeśli nie spełni ona ich oczekiwań.

Dla osób, które chciałyby bardziej rozbudowany pakiet usług, T-Mobile przygotował paczkę, w skład której wchodzi ww. oferta telewizji oraz internet światłowodowy, za 40 złotych miesięcznie (po rabatach) przez pierwsze trzy miesiące, bez względu na prędkość internetu.

T-Mobile promocja IPLA TV światłowód Boże Narodzenie 2020
źródło: T-Mobile

Po okresie promocyjnym abonament będzie wynosił od 79 złotych miesięcznie w wersji z internetem światłowodowym o prędkości do 300 Mbit/s. Na start klient zapłaci też złotówkę za dekoder 4K z Android TV do telewizji, a do tego (już bezpłatnie) dostanie router, nie poniesie również kosztów instalacji światłowodu.

Promocyjna oferta dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej T-Mobile.

Promocje sieci Plus na Boże Narodzenie 2020

Operator uzupełnia swoją ofertę bożonarodzeniową o dwie nowe promocje. Przy zakupie Samsunga Galaxy A71 w sklepie internetowym Plusa (na 36 rat po 56 złotych każda; z abonamentem lub bez kosztów abonamentu) klienci będą mogli dostać smartfon Samsung Galaxy A21s za symboliczną złotówkę.

Ponadto wciąż trwa promocja (do 24 grudnia 2020 roku), dzięki której po zakupie Galaxy A71 klienci mogą odzyskać 200 złotych w gotówce (z bankomatu).

Plus promocja drugi smartfon za 1 zł Boże Narodzenie 2020
źródło: Polkomtel

Kolejna promocja skierowana jest natomiast do klientów, którzy kupią smartfon Huawei P40 5G w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds Pro na raty z opłatą początkową 199,99 złotych w sklepie internetowym Plusa – w takiej sytuacji otrzymają wspomniane słuchawki za złotówkę.

Ta promocja nie jest jednak zbyt atrakcyjna, ponieważ przy 36 ratach po 78 złotych każda + 199,99 złotych opłaty początkowej wyjdzie za smartfon i słuchawki w sumie ponad 3000 złotych, a w sklepach taki zestaw można aktualnie kupić już za 2698 złotych.