Święta jeszcze przed nami, ale T-Mobile już teraz obniża ceny smartfonów w abonamencie

Co prawda mamy jeszcze listopad, ale wszelkiej maści sklepy i operatorzy telefonii komórkowych, tacy jak T-Mobile, już teraz uruchamiają swoje świąteczne promocje, żeby jak najwięcej klientów pozostawiło u nich ciężko zarobione pieniądze. Wśród okazji znajdą się smartfony czy smartwatche.

Pomysły na prezenty od T-Mobile

Za pomysły na prezenty T-Mobile każe sobie płacić mniej niż dotychczas. Obniżki cen dosięgły planów abonamentowych, dzięki czemu smartfony, za które wcześniej trzeba było zapłacić górę grosza, pojawiły się w ofertach za złotówkę. Co prawda nie w najbardziej popularnych opcjach abonamentu, ale zawsze.

Na przykład Samsung Galaxy S10 Lite w abonamencie za 145 zł miesięcznie nie kosztuje już na start 599 zł, a przyjemne dla oka 1 zł. Z kolei za Samsunga Galaxy A42 5G trafił do abonamentu za 105 zł miesięcznie, również z ceną startową 1 zł.

Samsung Galaxy A42 5G

Wśród propozycji prezentów od T-Mobile znajdują się też smartwatche i smartbandy. Specjalna oferta gwiazdkowa obejmuje 7 modeli tych urządzeń. Na listę trafiły na przykład Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Fit 2, Huawei Watch GT 2, Huawei Watch Fit, OPPO Watch 46 mm, Xiaomi Mi Smart Band 5 oraz Family Watch MT40.

Oferta promocyjna T-Mobile jest raczej skromna i liczymy na to, że w ciągu następnych tygodni pojawią się także inne okazje. Operator z pewnością przygotowuje coś szczególnego dla tych, którzy już są klientami sieci, i regularnie odbierają prezenty z okazji akcji Happy Fridays.

Przypominam, że jeśli chcemy odebrać od Magentowych prezent w postaci pakietu darmowych 3 gigabajtów, to wciąż można to zrobić. O promocji przeczytacie w tym miejscu.