Nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie od T-Mobile!

Darmowy dostęp do internetu uwalnia od wiecznego myślenia o szybko zużywających się pakietach i notorycznego sprawdzania „ile tych GB jeszcze zostało”. Taki komfort serwuje swoim klientom T-Mobile, dając w prezencie 2 tygodnie darmowego dostępu do sieci.

Prezent dla klientów T-Mobile na koniec roku

T-Mobile chce wyrazić swoją wdzięczność klientom sieci za zaufanie i kolejny wspólny rok. Dlatego też przekazuje im prezent w postaci dwutygodniowego, darmowego dostępu do internetu. Przyda się on podczas świątecznych dni, kiedy będziemy mieć trochę więcej czasu, a więc i częściej korzystać z zasobów globalnej sieci.

Jeśli chcielibyśmy, żeby darmowy internet „chwycił” także Nowy Rok i pierwsze dni stycznia 2021 roku, to wystarczy, że aktywujemy prezent nieco później. Będzie można to zrobić aż do poniedziałku 4 stycznia.

Jak aktywować darmowy internet?

To akurat proste – wystarczy, że zalogujemy się do aplikacji Mój T-Mobile. Informacja o promocji powinna nas „zaatakować” na dzień dobry. Aktywacja pakietu odbędzie się w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.

Prezent przygotowano zarówno dla klientów abonamentowych, jak i osób korzystających z numerów na kartę, a dokładniej dla:

  • klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA)
  • małych oraz średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP)
  • użytkowników na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect)
  • użytkowników MIX (taryfa Frii Mix)

Z nielimitowanego internetu można korzystać wyłącznie na terenie Polski. Więcej szczegółów znajdziecie na specjalnej stronie T-Mobile oraz w regulaminach (dla Abonamentu oraz ofert Na kartę/MIX).