automat z jedzeniem
(fot. Quỳnh Lê Mạnh / pexels.com)

Startery T-Mobile i Heyah kupisz teraz w automatach

T-Mobile zdecydował się wprowadzić rozwiązanie, które ma zapewnić wygodną możliwość kupienia startera. Warto podkreślić, że w ten sposób zdobędziemy również startery sieci Heyah.

Startery kupimy w automatach

Jak chwali się T-Mobile, teraz zdobycie nowego numeru będzie bardzo łatwe, niezależnie od sytuacji – podczas wizyty na uczelni, w markecie budowlanym czy na dworcu w trakcie przesiadki. Trzeba przyznać, że faktycznie pomysł z automatami jest naprawdę ciekawy, ale czy się sprawdzi, to przekonamy się w najbliższym czasie.

Automaty ze starterami znajdą się w wielu różnych lokalizacjach. Pojawią się na dworcach PKP i PKS, uniwersytetach, w centrach dystrybucyjnych Rossmann i Biedronka, a także w marketach budowlanych Castorama i Leroy Merlin.

Jak rozpoznać taki automat? To bardzo proste, część maszyn będzie po prostu oznaczona brandingiem T-Mobile, więc ich zlokalizowanie raczej nie powinno być dla nikogo problemem.

T-Mobile starter automat
(źródło: T-Mobile)

Oczywiście automaty nie będą przeznaczone wyłącznie do sprzedaży starterów. Znajdziemy w nich wiele innych produktów, głównie spożywczych.

Po zakupieniu startera należy go zarejestrować

Należy zaznaczyć, że klient po zakupieniu startera w automacie będzie mógł go samodzielnie zarejestrować w aplikacji Mój T-Mobile lub Moja Heyah. Według operatora, cały proces ma być banalnie prosty – wystarczy dosłownie wykonać kilka instrukcji wyświetlonych na ekranie.

Następnie, po doładowaniu konta, będzie można aktywować wybraną ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, decydując się także na np. duży pakiet internetu czy minuty do ukraińskich sieci komórkowych. Ta ostatnia informacja powinna zainteresować przede wszystkich obywateli Ukrainy, którzy obecnie przebywają w Polsce.

Dowiedzieliśmy się jeszcze, że klient T-Mobile, korzystający z jednej z ofert „Bez limitów” od 35 złotych, będzie mógł aktywować promocję Rok Internetu za darmo w aplikacji i zyskać nawet 1200 GB przez rok. Natomiast w przypadku klientów Heyah, którzy zdecydują się na ofertę od 35 złotych, będzie można aktywować promocyjne 500 GB internetu do końca roku.