realme Band 2 (fot. realme)

realme Band 2 już w Polsce. Można było się spodziewać takiej ceny

realme wprowadza do Polski swoją najnowszą opaskę fitness – bezpośredniego konkurenta dla Xiaomi Mi Band 7. Najważniejsza w realme Band 2 jest chyba cena.

realme Band 2 – na co patrzymy?

Kupując opaskę fitness spodziewamy się zestawu podstawowych funkcji, długiego czasu działania na baterii i… raczej rozsądnej ceny. Czy tego wszystkiego możemy spodziewać się po realme Band 2?

Smartband ma 1,4-calowy ekran o rozdzielczości 320 x 167 pikseli z jasnością maksymalną 500 nitów. Czujnik podczerwieni w prostokątnej obudowie obsługuje 24-godzinny pomiar tętna, a także monitoruje poziom nasycenia krwi tlenem.

realme Band 2 (fot. realme)

Wyświetlacz możemy ozdobić jedną z 50 tarcz dostępnych do wyboru, a także samodzielnie dostosować informacje wyświetlane na ekranie głównym. Jeśli lubimy dokonywać częstych zmian w stylizacji, możemy to też robić za pomocą wymiennych pasków 18 mm.

opaska realme Band 2 smart band
realme Band 2 (źródło: realme)

Sportowe funkcje i łączność z ekosystemem AIoT

realme Band 2 obsługuje 90 trybów sportowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, trening wzmacniający czy jazda konna. Ponadto rejestruje dzienny i tygodniowy czas ćwiczeń oraz całkowitą liczbę spalonych kalorii.

Obudowa odporna jest jest na wodę i pył, zgodnie z certyfikatem IP68 do 5ATM. Producent zapewnia, że bezproblemowo smartbanda możemy swobodnie zabierać na basen i treningi. Oprócz klasycznych możliwości wyświetlania powiadomień ze smartfona, możemy też z poziomu opaski sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi, należącymi do realme AIoT.

Cena i dostępność realme Band 2 w Polsce

Opaska sportowa realme Band 2 dostępna jest w sieci sklepów Media Expert, a także na stronie sklep-realme.pl oraz realmeshop.pl. Zapłacimy za nią 199 złotych. Dla porównania, można przypomnieć tu nowego Xiaomi Mi Band 7choć nie mamy jeszcze jego oficjalnej ceny wyrażonej w złotówkach, to na stronach Empiku możemy już znaleźć ofertę z tym smartbandem… za 289 złotych. Cóż, jest różnica.