Reklama
Samsung Galaxy Note 20 Ultra smartphone
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Bronze (źródło: Samsung)

Premiera 5 urządzeń Samsunga już 5 sierpnia. Wyliczamy, czego się spodziewać

Zbliża się wielkie święto Samsunga – konferencja Galaxy Unpacked, na której poznamy nowe urządzenia z „galaktycznej” rodziny produktów z Korei Południowej. Na co warto czekać?

Reklama

5 nowych urządzeń 5 sierpnia

Samsung potwierdził na swoim blogu, że na najbliższym dużym wydarzeniu producenta zostanie zaprezentowanych aż 5 nowych urządzeń. Oczywiste jest to, że zobaczymy nowe smartfony Galaxy Note 20, ale co poza tym?

Wszystko zależy, jak liczono tych 5 urządzeń. Jeśli trzy z nich to smartfony Galaxy Note 20, Galaxy Note 20+ oraz Galaxy Note 20 Ultra, to dołączenie do nich dwóch kolejnych sprzętów jest banalnie proste: na pewno oprócz nich zobaczymy składany model Galaxy Z Fold 2 oraz słuchawki Galaxy Buds Live. Jak się okazuje, sprzętów będzie znacznie więcej.

TH Roh, szef działu mobilnego w Samsung Electronics

Smartfony, tablety, akcesoria

Tae Moon Roh, który szefuje smartfonowemu wydziałowi Samsunga, szeroko wypowiedział się na temat roli, jaką technologia będzie odgrywać w czasach „Nowej Normalności”, w której daleko posunięta ostrożność będzie wpływać na nasze codzienne życie, wymuszając na nas nie tylko przyzwyczajenie się do noszenia maseczek, ale także zmian w sposobie prowadzenia życia społecznego.

Co ważne, TM Roh wypowiedział się na temat najbliższych premier firmy:

Na tegorocznym Galaxy Unpacked wprowadzimy pięć nowych, ważnych urządzeń. Realizują one naszą wizję bycia innowatorem nowych rozwiązań mobilnych. Łączą one moc z płynną funkcjonalnością, niezależnie od tego, czy jesteśmy w pracy, podczas zabawy, w domu lub poza nim. W „Nowej Normalności” będziesz mógł żyć pełnią życia z tymi urządzeniami w dłoni (a także w uszach i na nadgarstku).

Skoro szef wydziału mobilnego w ten sposób wypowiedział się na temat spodziewanych produktów, można z umiarkowaną pewnością spodziewać się:

  1. smartfonów Galaxy Note 20
  2. składanego smartfona Galaxy Z Fold 2
  3. słuchawek Galaxy Buds Live
  4. tabletów Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+
  5. smartwatcha Galaxy Watch 3

Zwłaszcza ta ostatnia premiera wydaje się być ciekawa, biorąc pod uwagę, że wydawało się, że najnowszy smartwatch Samsunga zostanie zaprezentowany pojutrze. Jeśli jednak tak się nie stanie, będziemy wiedzieć, dlaczego – urządzenie zobaczymy w takim wypadku dopiero na specjalnym evencie producenta.

Tak czy siak, zapowiada się na naprawdę solidne wydarzenie, przepełnione nowościami. Już nie możemy się doczekać!