Samsung Galaxy Note 20 Ultra (fot. Jimmy Is Promo)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra na żywo. Główny aparat nie wygląda źle!

Jeśli jesteśmy fanami mobilnych technologii, to będziemy coraz częściej natykać się w sieci na nowe informacje o spodziewanym Samsungu Galaxy Note 20, a to dlatego, że zbliża się jego premiera. Dziś pojawiły się zdjęcia, przedstawiające podobno ten model.

Reklama

Galaxy Note 20 Ultra na zdjęciach

Wizerunek jednego z najważniejszych smartfonów Samsunga tego roku pojawiał się już do tej pory okazjonalnie w sieci. Mieliśmy nawet solidny przeciek pochodzący wprost od Samsunga, dzięki któremu poznaliśmy oficjalne grafiki Galaxy Note 20 Ultra. Teraz przyszedł czas na zdjęcia prawdziwego urządzenia.

Oczywiście wciąż nie możemy mieć 100% pewności, że mamy do czynienia z jedynym i niepowtarzalnym Notem 20 Ultra, ale tak przedstawia swój materiał youtuber Jimmy Is Promo.

Różnice względem Galaxy Note 10+ są widoczne – nawet zerkając na przód urządzenia, widzimy przyciski sterujące głośnością oraz odblokowania ekranu znajdujące się na prawej krawędzi. W ubiegłym roku Samsung podjął niezrozumiałą dla wielu decyzję umieszczenia ich po lewej stronie, co wymaga przyzwyczajenia się do nowego sposobu obsługi. W Note 20 najwyraźniej klawisze te wrócą na swoje miejsce.

Wystający aparat – innych już prawie nie ma

Rzecz jasna największą uwagę przykuwa wysepka aparatu głównego, i szczerze mówiąc, nie wydaje się tragicznie brzydka. Choć zajmuje sporo miejsca i mocno wystaje, jej estetyka jest subiektywnie do zaakceptowania.

Jedyne, co patrząc na te wystające aparaty przychodzi mi do głowy to to, że przy tak skonstruowanej kamerze, będzie można zapomnieć o położeniu Galaxy Note 20 Ultra płasko na stole – toż to się będzie wiecznie bujać. Do tego chyba już trzeba się przyzwyczaić. Czasy aparatów całkowicie schowanych w obudowie smartfona przeminęły.

Spodziewana premiera Samsunga Galaxy Note 20 odbędzie się w sierpniu. Spodziewana cena ma wynieść 1499 euro za wersję Ultra.