Samsung Galaxy Watch 3 smartwatch
Samsung Galaxy Watch 3 (źródło: Evan Blass)

To właśnie tego dnia może zadebiutować Samsung Galaxy Watch 3

Niedługo po tym, jak pojawiły się pierwsze doniesienia na temat smartwatcha Samsung Galaxy Watch 3 (wówczas myśleliśmy jeszcze, że zadebiutuje on na rynku jako Galaxy Watch 2), dowiedzieliśmy się, że zostanie on zaprezentowany w lipcu 2020 roku. Teraz poznaliśmy dokładną datę premiery nowego smart-zegarka południowokoreańskiego producenta.

Samsung Galaxy Watch 3 – (prawdopodobna) data premiery

W ostatnim czasie Evan Blass udostępnia mnóstwo renderów i materiałów przedstawiających nadchodzący smartwatch Samsunga. Na pewno nie jest to przypadek, dlatego wiarygodne wydawały się doniesienia o jego premierze w przyszłym miesiącu.

Lipiec ma jednak aż 31 dni, więc przydałyby się jakieś konkretniejsze informacje na temat terminu debiutu. I również za sprawą Evana Blassa dowiedzieliśmy się, że najnowszy smartwatch Samsunga najprawdopodobniej zadebiutuje w środę, 22 lipca 2020 roku.

Samsung Galaxy Watch 3 smartwatch
Samsung Galaxy Watch 3 (źródło: @evleaks)

Taka bowiem data widnieje na jednym z udostępnionych przez Evana Blassa renderów Galaxy Watch 3. Zapewne nie jest to przypadek – producenci często umieszczają na ekranach swoich urządzeń dzień i miesiąc oficjalnej premiery danego sprzętu. Z tego powodu wydaje się wielce prawdopodobne, że Samsung zaprezentuje swój nowy smartwatch właśnie 22 lipca br.

Samsung Galaxy Watch 3 smartwatch
Samsung Galaxy Watch 3 (źródło: @evleaks)

Samsung Galaxy Watch 3 – cena, specyfikacja

Już od dłuższego czasu wiemy, co zaoferuje nadchodzący smart-zegarek południowokoreańskiego producenta. Największą niewiadomą wciąż natomiast pozostaje cena Galaxy Watch 3. Niestety, na jej temat nie mamy żadnych informacji. Być może jeszcze przed oficjalną premierą smartwatcha dostaniemy jakiś cynk, lecz aktualnie nic nie wiemy w tej kwestii.

Samsung Galaxy Watch 3 smartwatch
Samsung Galaxy Watch 3 (źródło: Evan Blass)

Ceny będą jednak bardzo różne, ponieważ Galaxy Watch 3 ma być dostępny w wielu różnych odsłonach. Po pierwsze, w dwóch rozmiarach: 41 mm i 45 mm. Po drugie, w dwóch wykończeniach: obudowie ze stali nierdzewnej lub tytanowej. Po trzecie, wybrane wersje zaoferują obsługę łączności komórkowej w standardzie 4G LTE (najprawdopodobniej nie będzie to bowiem standardowym elementem wyposażenia smartwatcha).

Jeśli jeszcze nie znacie dokładnej specyfikacji nadchodzącego smart-zegarka Samsunga, możecie się zapoznać z nią w podlinkowanym poniżej artykule.

Polecamy również: