samsung galaxy beans
Galaxy Buds Bean, fot. Winfuture

Samsung inwestuje w fasolę (szczegółowe grafiki słuchawek Galaxy Buds Live)

Najbliższa ważna dla Samunga data to 5 sierpnia – wtedy zobaczymy nowego flagowego smartfona Galaxy Note 20, ale najpewniej także tegoroczny model słuchawek TWS. Wszystko wskazuje na to, że będą one miały nowy kształt zbliżony do fasolek i zostaną nazwane Galaxy Buds Live.

Reklama

„Fasolki” = Galaxy BudsX = Galaxy Buds Live

Jeśli chodzi o nazwę spodziewanych słuchawek Samsunga, to jesteśmy jej mniej pewni niż ich wyglądu. Z braku lepszego określenia, na początku nazywaliśmy je po prostu „fasolkami”, nawiązując do ich kształtu. Kolejne przecieki wspominały już o nich jako o Galaxy BudsX, a ostatnie wzmianki każą sądzić, że będziemy mieli do czynienia z Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Buds Live (fot. @evleaks)

W taki sam sposób opisuje je Evan Blass, który przekazał nowe grafiki przedstawiające kolejne słuchawki True Wireless od Samsunga. Jak dotąd pojawiały się w wersjach kolorystycznych białej, niebieskiej i czarnej. Najwyraźniej dołączy do nich kolor Mystic Bronze – te sam, który widzieliśmy w przecieku dotyczącym smartfona Galaxy Note 20 Ultra.

Kilka detali Galaxy Buds Live

Nowe grafiki są zbliżone do renderów, które wcześniej stworzyli graficy z Winfuture. Zewnętrzna część obudowy zdradza obecność dwóch otworów mikrofonowych, co może pomóc w filtrowaniu dźwięków i separowaniu poleceń głosowych od szumu otoczenia.

Samsung Galaxy Buds Live (fot. @evleaks)

Ta ostatnia funkcja może być bardzo przydatna, zwłaszcza, że ANC nie było funkcją spotykaną w Galaxy Buds+. Oczekuje się, że „fasolki” Galaxy Buds Live będą zapewniać do 11 godzin pracy na baterii, a ich cena nie przekroczy 140 dolarów.

Czekamy zatem na 5 sierpnia, gdy wszystkie niedopowiedzenia rozwieje konferencja Samsunga.