Nintendo Switch eShop Promocje

Mnóstwo nowych promocji w eShopie! Którymi grami na Nintendo Switch warto się zainteresować?

Gry na Nintendo Switch są drogie? Bzdura! Wystarczy poczekać na promocje w eShopie, a tych w sklepie Nintendo jest zaskakująco dużo. Oto kilka przykładów przecenionych gier na Nintendo Switch, którymi warto się zainteresować.

Nowe promocje w eShopie

Jednym z moich uzależnień, jeśli chodzi o gry komputerowe, jest ciągłe przeglądanie eShopu w poszukiwaniu promocji na gry. Dla mojego portfela nie jest to szczególnie zdrowe, ale przynajmniej dzięki temu moja biblioteka gier na Nintendo Switch jest już naprawdę spora — zajmuje już dwie 128 GB karty microSD!

Nintendo Switch eShop Promocje

W normalnych warunkach wydałbym na te wszystkie gry fortunę, ale każdą z tych produkcji kupiłem w eShopie na promocji — co pozwoliło mi naprawdę dużo zaoszczędzić. W sklepie Nintendo i teraz znaleźć możemy kilka ciekawych promocji — oto kilka z nich:

W przypadku ostatniego tytułu — Immortals Fenyx Rising, przed zakupem możecie sprawdzić tę grę dzięki darmowej wersji demonstracyjnej. Warto to zrobić, by przekonać się, czy ta gra Ubisoftu jest dla nas — jest to bardzo niedoceniany tytuł, a pewny jestem, że wielu graczom przypadnie on do gustu.

Pamiętajcie też o darmowych grach na Nintendo Switch, takich jak, chociażby Rocket League, Fortnite czy World of Tanks Blitz. A już niebawem do tego grona dołączy wyczekiwane przez fanów Nintendo Apex Legends!