pieniądze kasa mamona hajs money złotówki PLN
fot. Pixabay

Możesz dostać nawet 100 złotych tylko za to, że zapłacisz za swoje zakupy kartą Visa

Większość osób codziennie robi zakupy i płaci za nie kartą lub urządzeniem mobilnym. Jest to wygodne, a teraz może stać się również opłacalne, ponieważ płacąc kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internecie, można zyskać nawet 100 złotych.

Promocja: płacisz kartą Visa – zyskujesz, nawet 100 złotych

Z nowej promocji „Płacę i odbieram” mogą skorzystać klienci Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS, którzy zamówią nową kartę płatniczą Visa i zarejestrują się na dedykowanej stronie internetowej do 31 grudnia 2022 roku. Bank BPS zastrzega jednak, że nowa karta Visa, uprawniająca do wzięcia udziału w tej promocji, nie może być wydana w miejsce karty utraconej, skradzionej lub zastrzeżonej w okresie trwania niniejszej akcji promocyjnej.

To wszystko – później wystarczy tylko płacić kartą w sklepach i internecie, aby otrzymać nawet 100 złotych zwrotu. Jego wysokość wynosi od 1 do 2 złotych za każdą transakcję. Klient otrzyma niższy zwrot (tj. 1 złoty) za każdą płatność w sklepie stacjonarnym z użyciem plastikowej karty.

promocja zwrot do 100 złotych miesięcznie za płatności kartą Visa Bank BPS
źródło: Bank BPS

Dwukrotnie większy zwrot (czyli 2 złote) dostanie natomiast, jeśli zapłaci za zakupy w sklepie stacjonarnym z wykorzystaniem portfela mobilnego – Portfela Google (wcześniej Google Pay), Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay albo w internecie. Co ważne, Bank BPS nie przyzna zwrotu za zasilenia lub doładowania portfeli cyfrowych, takich jak Revolut, PayPal, SkyCash czy ZEN oraz kilka innych rodzajów transakcji i operacji, wykazanych w regulaminie (m.in. u brokerów ubezpieczeniowych, w kasynach i zakładach bukmacherskich czy instytucjach finansowych).

Kiedy Bank BPS wypłaci zwrot?

W regulaminie promocji (załączony poniżej) zapisano, że wypłaty premii rozpoczną się dopiero po 20 października 2022 roku i będą przeprowadzane w trybie dziennym, pod warunkiem zaksięgowania transakcji na rachunku karty. W przypadku kart kredytowych premia pomniejszy kwotę zadłużenia lub stanie się nadpłatą.

Jeżeli klient zrezygnuje z jakiejś transakcji (na przykład dokona zwrotu towaru), bank odbierze z powrotem przyznaną premię. Tak samo utraci prawo do należnej premii, jeśli do dnia jej wypłaty wypowie umowę o kartę.

Regulamin akcji promocyjnej „Płacę i odbieram” (PDF)