smartfon smartphone kobieta woman Plus logo
fot. Free-Photos / Pixabay / Polkomtel

Kup smartfon w Plusie, drugi dostaniesz za złotówkę

Plus przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy potrzebują drugiego smartfona – dzięki tej promocji kupią go za jedną złotówkę, a na dodatek będą mogli płacić za abonament tylko 1 złoty miesięcznie nawet przez cały rok.

Drugi smartfon za 1 złoty w Plusie

Nowa promocja z drugim smartfonem za złotówkę będzie dostępna już od jutra, tj. 9 czerwca 2022 roku. Klienci będą mieli do wyboru dwa zestawy i oba na tak samo atrakcyjnych warunkach. Zasady są proste – wystarczy kupić jeden smartfon w ofercie ratalnej, a drugi Plus dorzuci za złotówkę.

promocja Plus drugi smartfon OPPO za 1 złoty
źródło: Polkomtel

Jeżeli klient zdecyduje się kupić model OPPO Reno 7 5G lub OPPO Reno 7 Lite 5G na raty wraz z abonamentem, będzie mógł dobrać do niego model OPPO A16 za złotówkę. Reno 7 5G można kupić na przykład za 299 złotych na start i 36 rat po 72,22 złotych każda, natomiast Reno 7 Lite 5G za 199 złotych na początek i 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie.

Plus przygotował również drugi zestaw dla klientów, którzy woleliby smartfony marki Samsung. Jeżeli kupią oni Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej wraz z abonamentem (na przykład za 349 złotych na start i 36 rat po 94,44 złotych co miesiąc), będą mogli otrzymać model Samsung Galaxy A03 za złotówkę.

promocja Plus drugi smartfon Samsung za 1 złoty
źródło: Polkomtel

Drugi i kolejne abonamenty za złotówkę nawet przez rok w Plusie

Jednocześnie operator przypomina o wciąż dostępnej promocji, w ramach której można otrzymać atrakcyjną zniżkę na kolejne abonamentyklient będzie płacił pełną opłatę tylko za pierwszy, natomiast za następne na swoim koncie abonenckim już tylko złotówkę miesięcznie nawet przez cały rok. Plus wylicza, że na jednym abonamencie ze smartfonem można zaoszczędzić do 1308 złotych, a w rodzinnym budżecie może zostać nawet 5046 złotych.

Promocja jest dostępna dla klientów, których pierwszy abonament kosztuje przynajmniej 44,90 złotych miesięcznie, a kolejne będą co najmniej 55 złotych co miesiąc. W przypadku wybrania oferty ze smartfonem zniżka na abonament obowiązuje przez 12 miesięcy. Jeśli zaś klient wybierze taryfę bez urządzenia, będzie płacił złotówkę miesięcznie tylko przez sześć miesięcy, czyli o połowę krócej.