Platforma CANAL+
Platforma CANAL+

Canal+ Online rozszerzyło ofertę o dwa ważne programy

Canal+ Online to platforma streamingowa, która prężnie działa w naszym kraju i daje swoim klientom wiele rozrywki, oferując filmy, seriale oraz streaming kanałów telewizyjnych. Teraz postanowiła rozszerzyć ofertę o dwa kanały – Polsat i TV4. Te mają być dostępne niezależnie od wybranego pakietu.

Canal+ rozwija się coraz bardziej

Internetowa telewizja Canal+ na polskim rynku działa już od kilku lat i prężnie się rozwija, chociaż po drodze nie obyło się bez problemów. W ofercie francuskiej grupy mediowej Groupe Canal+ dostępne na polskim rynku są seriale, filmy, dokumenty, a także mecze sportowe i streaming telewizji internetowej. Trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do konkurencji, ta usługa działa bardzo dobrze, więc nic dziwnego, iż zdecydowano się na dodanie kolejnych kanałów.

Tym razem mowa o Polsat oraz TV4, czyli znanych nam dobrze kanałów telewizyjnych. Na pierwszym z nich możemy obejrzeć seriale, materiały dokumentalne, czy serwisy informacyjne. Na drugim z kolei znajdziemy głównie seriale rozrywkowe, takie jak np.: Łowcy Skarbów. Kto da więcej, Policjantki i Policjanci czy Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny.

CANAL+ online logo
źródło: CANAL+

Oglądaj Polsat w Canal+

Już wcześniej w ofercie Canal+ Online można było oglądać kanały należące do Polsatu, takie jak np. Sport Premium. Dokupując odpowiedni abonament klienci korzystali z możliwości oglądania Ligi Mistrzów czy innych wydarzeń sportowych. Teraz niezależnie od tego, jaki posiadamy pakiet, będziemy mogli odpalić na żywo wspomniane na samym początku kanały.

Za 49 złotych miesięcznie dostępny jest podstawowy pakiet Canal+ z oryginalnymi produkcjami tej firmy, a także innymi serialami i firmami oraz kanałami TV. Sam pakiet z dwoma ostatnimi z wymienionych rzeczy kosztuje z kolei 29 złotych, a za sport trzeba dopłacić do Canal+ 15 złotych miesięcznie.

Ważną informacją jest również to, że dodane kanały nie będą dostępne dla satelitarnych odbiorców Canal+, a także tych, którzy korzystają z usługi oferowanej przez innego operatora.

Canal+ Online możesz używać w przeglądarce, aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android lub iOS, a także na telewizorach ze Smart TV.