internet Play NET BOX
Play NET BOX (źródło: Play)

Play NET BOX – internet poza miastem od teraz w nowych cenach

Oferta Play obejmuje aktualnie już wszystkie rodzaje dostępu do internetu. Klienci mogą wybrać mobilny, stacjonarny oraz domowy Play NET BOX. Ten ostatni, podobnie jak niedawno też dwa pozostałe, doczekał się odświeżenia i nowego cennika.

Reklama

Zarówno internet mobilny, jak i stacjonarny ma swoje zalety i wady. Play NET BOX łączy w sobie mocne strony jednej i drugiej technologii. Pozwala na dużą elastyczność, a ponadto korzystanie z sieci w miejscach, w których mogą występować problemy z zasięgiem. Warto też dodać, że transfer w tej ofercie jest nielimitowany.

Nowa oferta Play NET BOX (cennik)

Internet domowy w takim wydaniu jest dostępny w ofercie Play od stycznia 2018 roku, czyli ponad 2,5 roku. W tym czasie wprowadzono tylko jedną, większą zmianę. Dziś operator poinformował o niemal całkowitym odświeżeniu NET BOX-a.

Po pierwsze, cenę taryfy, w której klient ma do wykorzystania 300 GB z pełną prędkością, obniżono do 70 złotych miesięcznie. Po drugie, dodano dwa nowe pakiety: 400 GB i 500 GB za – odpowiednio – 80 zł i 90 zł miesięcznie. Ponadto do wyboru jest jeszcze opcja z paczką 1 TB każdego miesiąca, ale jej cena się nie zmieniła – wciąż jest to 200 złotych co miesiąc.

Jak wspomniałem, transfer w Play NET BOX jest nielimitowany, ale po wykorzystaniu wykupionej paczki danych prędkość pobierania ograniczana jest do 1 Mbit/s, a wysyłania do 384 kb/s.

Wraz z pakietem internetu, w ramach oferty Play NET BOX klient otrzymuje router z anteną zewnętrzną. Do wyboru ma ZTE kat. 6 z kierunkową i Huawei kat.12 z dookólną. Pierwszy polecany jest w lokalach na terenach wiejskich, natomiast drugi na przedmieściach i w małych miejscowościach.

Montaż instalacji jest bezpłatny, jeśli zostanie umówiony w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Ponadto Play NET BOX można przetestować przez 21 dni – jeśli klient uzna, że oferta ta nie spełnia jego oczekiwań, może z niej zrezygnować bez konsekwencji.

Do Play NET BOX klienci mogą również dokupić PLAY NOW TV BOX z pakietem podstawowym (41 kanałów) i HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 złotych miesięcznie lub rozszerzonym o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w cenie 35 złotych za miesiąc.