Reklama
smartfon komputer laptop internet
fot. bruce mars / Pexels

Nowa oferta w Play – internet mobilny już od 35 zł miesięcznie

Tydzień temu Play przedstawił nową ofertę internetu stacjonarnego, która wyróżnia się przede wszystkim brakiem umowy terminowej. Dziś operator poinformował o odświeżeniu warunków, na jakich sprzedawany będzie internet mobilny. Przygotowano zarówno coś dla klientów, którzy chcą zapłacić możliwie jak najmniej, a także dla najbardziej wymagających o naprawdę wysokich oczekiwaniach.

Reklama

Internet internetowi nierówny, ale każdy ma swoje zalety

Internet stacjonarny ma sporo zalet i w wielu sytuacjach jest lepszym wyborem niż mobilny. Niestety, nie dociera on do każdego miejsca i wówczas klienci nie mają wyboru – muszą wybrać ten, który opiera się na transmisji danych komórkowych.

Jednocześnie nie dla każdego użytkownika internet stacjonarny jest odpowiednim wyborem, bowiem z uwagi na swoją specyfikę jest bardzo ograniczony w kwestii mobilności. Jeśli ktoś potrzebuje swobodnego dostępu do sieci w każdym miejscu w kraju i na świecie, wówczas wybierze właśnie internet mobilny.

Play postanowił uprościć i w granicach możliwości ujednolicić swoją ofertę internetu stacjonarnego i mobilnego. Dzięki temu klienci, którzy wybiorą ten ostatni, od teraz również zapłacą za dostęp do sieci już od 35 złotych miesięcznie.

Internet mobilny w Play już od 35 złotych miesięcznie

W podstawowym pakiecie za 35 złotych miesięcznie klient otrzymuje do wykorzystania 70 GB transferu. Kolejne oferują już nielimitowany dostęp do internetu, aczkolwiek istnieje bariera, po której włącza się tzw. lejek:

  • 100 GB z pełną prędkością za 45 złotych miesięcznie,
  • 200 GB z pełną prędkością za 55 złotych miesięcznie,
  • 500 GB z pełną prędkością za 75 złotych miesięcznie.

Co więcej, klienci, którzy wybiorą jeden z dwóch najdroższych pakietów, będą mogli korzystać również z technologii 5G, oczywiście pod warunkiem posiadania obsługującego ją urządzenia. Play wychodzi tutaj naprzeciw użytkownikom i do opcji za 75 złotych miesięcznie oferuje router Huawei 5G CPE Pro 2 z opłatą miesięczną 100 złotych.

Klienci mogą wybrać ofertę z samą kartą SIM, a także z urządzeniem, na przykład routerem (mobilnym bądź domowym) lub laptopem

Play internet mobilny
Klienci, którzy kupią dostęp do internetu mobilnego w Play, będą mogli dobrać do umowy również urządzenie, na przykład router lub laptop (źródło: Play)

Dodatkowo użytkownikom internetu mobilnego Play dodaje w prezencie (tj. całkowicie za darmo) sześć miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal i platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz miesiąc korzystania z Ochrony Internetu.

Operator informuje również, że kupując jednocześnie dostęp do internetu oraz telewizji (już od 10 złotych miesięcznie; szczegóły poniżej), klienci mogą oglądać kanały HBO oraz materiały z biblioteki filmów i seriali HBO GO nawet przez 12 miesięcy za darmo.

Polecamy również: