nowy Play NOW TV BOX
Play NOW TV BOX (źródło: Play)

Play ulepsza ofertę Play NOW TV BOX. Jest nowy dekoder i korzystny cenowo zestaw pakietów telewizyjnych

Play z „tradycyjnego” operatora telefonii komórkowej przeobraził się na naszych oczach w kompleksowego dostawcę różnego rodzaju usług. Ma bowiem w swoim portfolio również Play NOW TV, czyli ofertę telewizji, która właśnie doczekała się odświeżenia.

Reklama

Telewizji Play NOW TV jest dostępna już od ponad roku

Play sprzedaje dostęp do telewizji od kwietnia 2019 roku i co kwartał, przy okazji publikowania wyników finansowych, za każdym razem podaje, ilu już klientów z niej korzysta – na koniec drugiego kwartału 2020 roku było ich 59,2 tys.

Operator postanowił wprowadzić zmiany w ofercie sprzedawanej przez siebie telewizji. Od teraz klienci, którzy wybiorą pakiet Play NOW TV BOX, dostaną nowy dekoder, a także możliwość skorzystania z korzystnej cenowo oferty zestawu pakietów kanałów telewizyjnych.

Play NOW TV BOX – nowy dekoder i zestaw pakietów kanałów telewizyjnych

Klienci, którzy zdecydują się kupić telewizję w Play, otrzymają nowy dekoder TV BOX z czterordzeniowym procesorem, 16 GB pamięci wbudowanej, dodatkowym portem USB w standardzie 3.0, wyjściem audio S/PDIF i pilotem z klawiszem do szybkiego uruchamiania serwisu Amazon Prime Video (w dotychczas oferowanym go nie było). Może się on bardzo przydać użytkownikom, bowiem w pakiecie otrzymują oni półroczny dostęp do tej platformy całkowicie za darmo.

Nowy TV BOX pracuje pod kontrolą systemu Android TV w wersji 9.0. Jednocześnie Play zapowiedział również aktualizację oprogramowania dla już sprzedanych dekoderów, które mają na pokładzie starszego Androida.

Play NOW TV BOX
Play NOW TV BOX (źródło: Play)

Play przygotował także rozszerzoną ofertę Play NOW TV, w ramach której, za 35 złotych miesięcznie (po rabatach), klienci otrzymają dostęp do ponad 100 kanałów, w tym również do treści z pakietów dodatkowych: Sport (kanały Eleven Sports), Kids, Extra oraz News.

Podana powyżej cena dotyczy wyłącznie klientów, którzy mają już abonament w Play (telefoniczny, internetu mobilnego lub stacjonarnego). Pozostali będą musieli zapłacić o 10 złotych miesięcznie więcej. W obu przypadkach jednak można zaoszczędzić aż 30 złotych każdego miesiąca, bowiem standardowe ceny za dodatkowe pakiety wynoszą:

  • Extra – 20 zł,
  • Sport – 15 zł,
  • Kids i News – po 10 zł każdy.

Wymienione powyżej pakiety można dokupić w dowolnym momencie, jeśli ktoś zdecyduje się na ofertę podstawową za 10 zł/20 zł w miesięcznie (cena zależy od tego, czy klient ma już abonament w Play, czy nie).