fot. Pexels

Nowość w ofercie Play: Internet Domowy z TV bez limitu danych, „idealny poza miastem”

Oferta Play wzbogaciła się dziś o kolejną nowość. Tym razem jest to Internet Domowy z TV bez limitu danych, który według deklaracji operatora, będzie idealną propozycją dla mieszkających poza miastem klientów.

Umowa zawierana jest na 24 miesięcy, aczkolwiek sama usługa nielimitowanego internetu jest aktywowana na czas nieokreślony. Abonament na internet kosztuje 39,99 złotych miesięcznie. Do tego należy naliczyć kolejne 30 złotych za abonament na podstawowy pakiet telewizji, który obejmuje programy: CNN, Paramount Channel, Eleven Extra, MTV Music, BBC Lifestyle, VH1 Classic i Polsat Viasat History. Przy okazji warto dodać, że telewizję można oglądać za pośrednictwem aplikacji na urządzenie mobilne (Android, iOS) lub serwisu internetowego playnow.pl.

Łącznie wychodzi więc 69,99 złotych, ale pod warunkiem, że klient będzie terminowo opłacał faktury i wyrazi zgodę na elektroniczną fakturę oraz komunikację marketingową. Jeżeli nie spełni tych warunków, wówczas zostanie mu doliczone 5,99 złotych lub nawet 11,98 złotych (szczegóły zainteresowani znajdą w zawartej w regulaminie tabeli). Promocyjna opłata aktywacyjna wynosi 39 złotych. Do tego klient otrzymuje również pakiet 4000 SM-ów do wszystkich sieci.

Warto jeszcze dodać, że internet w tej ofercie jest nielimitowany, ale po przekroczeniu progu 100 GB prędkość pobierania ograniczona zostanie do 1 Mbit/s. Do tego klient otrzymuje nielimitowane gigabajty na oglądanie zawartych w przyznanym pakiecie telewizyjnym programów.

Do oferty Internet Domowy z TV klient może za 69 złotych dokupić zestaw Huawei NET BOX. W jego skład wchodzą m.in. antena do zamontowania na zewnątrz (na przykład na balkonie, dachu czy kominie), router Wi-Fi oraz kabel ethernet o długości 10 metrów. Klient może zainstalować go sam lub skorzystać (bezpłatnie) z usługi jego instalacji przez wykwalifikowanego fachowca, aczkolwiek musi się na to zdecydować w ciągu 14 dni od zawarcia umowy.

Huawei NET BOX

Proces instalacji wydaje się jednak mimo wszystko dość prosty i powinna sobie z nią poradzić większość osób. Bardzo fajnie wszystkie kroki przedstawiono na specjalnie przygotowanym filmie. Polecam obejrzeć, nie trwa długo ;)

Według deklaracji Play, Internet Domowy z TV ma być idealną propozycją dla mieszkających poza miastem osób. Trzeba przyznać, że w wielu przypadkach faktycznie tak może być, ponieważ w skład zestawu do odbioru internetu wchodzi antena, którą da się przymocować w wielu miejscach na zewnątrz budynku. Dzięki temu zasięg powinien być o wiele lepszy. Mimo wszystko i tak wiele zależy od tego, w jakiej odległości znajduje się najbliższy BTS Play, gdyż według regulaminu, nielimitowany internet jest jedynie w zasięgu własnej infrastrukturalnej sieci Play.

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że każdy może bezpłatnie przetestować tę ofertę przez jeden miesiąc, ale tylko jeden raz.

Regulamin oferty promocyjnej Play Internet Domowy z TV