fot. Play

Nowa oferta internetu w Play to nawet 1 TB transferu z pełną prędkością

Podczas dzisiejszej konferencji Play zaprezentował nową ofertę abonamentową dla klientów indywidualnych, ale nie tylko. Fioletowy odświeżył również ofertę internetu, w tym także domowego NET BOX, która wejdzie do sprzedaży od czwartku, 23 sierpnia 2018 roku.

Podstawowy pakiet będzie kosztował 45 złotych miesięcznie – za tę kwotę klient otrzyma 50 GB internetu i przenośny router Wi-Fi. Ceny kolejnych to 60, 70, 80 i 200 złotych – w każdym transfer jest nielimitowany, aczkolwiek istnieje próg, po przekroczeniu którego prędkość internetu zwolni. W zależności od pakietu, ustalono go na – odpowiednio – 100 GB, 200 GB, 300 GB i 1 TB.

Reklama
Nowa oferta internetu w Play (fot. Play)

W przypadku pakietów za 60 i 70 złotych klienci mogą wybrać przenośny lub domowy router Wi-Fi. Droższe sprzedawane będą wraz z zestawem NET BOX (w skład najdroższego, za 200 złotych, wchodzi również wzmacniacz sygnału). Użytkownicy mogą zainstalować go w domu sami lub poprosić o to pracowników operatora (usługa jest bezpłatna). Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość przetestowania go przez 30 dni i ewentualnego rozwiązania umowy, jeśli nie spełni ono oczekiwań.

fot. Play

Dla klientów, którzy kupią jednocześnie nową ofertę abonamentową POKOLENIA oraz jeden z wymienionych powyżej pakietów internetu (a dokładniej ten za 60, 70 lub 80 złotych miesięcznie), Play przewidział rabat w wysokości 10 złotych na internet.

fot. Play

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/08/21/nowa-oferta-play-dla-klientow-indywidualnych-oferta-grupowa-pokolenia/

Źródło: Play, informacja prasowa