Orange Flex promocja
(fot. Orange)

Orange rozpieszcza swoich klientów – odbierz swój prezent

Początek marca zdecydowanie jest dobry dla klientów Orange. Operator postanowił bowiem rozdać gigabajty internetu użytkownikom Flexa. Ponadto przygotowano promocję dla klientów oferty na kartę.

Marcowy bonus za doładowanie

Jak już wielokrotnie pisałem, w Polsce raczej nie mamy powodów do narzekania na brak promocji w przypadku ofert operatorów komórkowych. Firmy często informują o bezpłatnych gigabajtach i innych bonusach, które użytkownicy mogą odebrać w ramach przygotowywanych akcji specjalnych. Tym razem dwie promocje przygotowało Orange. Zacznijmy więc od tej pierwszej, która skierowana jest do klientów ofert prepaid.

Orange promocja za doładowanie
(fot. Orange)

Z informacji opublikowanych przez pomarańczowego operatora dowiemy się, że użytkownicy – w ramach cyklicznej akcji „Prezent na kartę” – mogą otrzymać 5 złotych na konto główne. Aby odebrać bonus, należy doładować konto za minimum 30 złotych, co można zrobić z poziomu aplikacji, za pomocą konta Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl.

Wypada jeszcze wspomnieć, że z przygotowanego prezentu, od dziś do 31 marca, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Orange na kartę w taryfach: OFnK, POP, YES i IoT. Ponadto należy wiedzieć, że na jednym numerze można tylko raz dostać bonus. Ważność doładowań pozostaje bez zmian, a bonusowe 5 złotych jest ważne jak standardowe środki z doładowania.

Spora paczka gigabajtów dla studentów

W przypadku promocji w Orange Flex możemy stwierdzić, że pomarańczowy operator naprawdę się postarał. Otóż studenci mogą łącznie odebrać aż 300 GB internetu do wykorzystania. W ramach promocji cyklicznie rozdawanych jest dodatkowych 50 GB przez 6 miesięcy, co łącznie daje przed chwilą wspomniane 300 GB.

Orange Flex promocja dla studentów
(fot. Tabletowo.pl)

W celu skorzystania z tej promocji należy w mobilnej aplikacji przejść do zakładki „Odkryj”, a następnie kliknąć na baner „6 x 50 GB po studencku”. Teraz musimy wysłać zgłoszenie i w przypadku pozytywnej weryfikacji otrzymujemy powiadomienie z aplikacji Flex. Ostatnim krokiem jest kliknięcie na powiadomienie i odebranie pierwszych 50 GB.

Warto mieć na uwadze, że w trakcie trwania promocji możemy zostać poproszeni, aby przesłać informacje potwierdzające to, że posiadamy status studenta.