(źródło: T-Mobile)
(źródło: T-Mobile)

T-Mobile rozdaje smartfony za złotówkę przy zakupie abonamentu 5G

Operator T-Mobile przygotował własną odpowiedź na tegoroczne akcje promocyjne swoich największych konkurentów, czyli Orange i Play. Firmy przyciągają klientów smartfonami z obsługą 5G za symboliczną złotówkę przy zawarciu dwuletniej oferty abonamentowej. Jakie telefony można zdobyć i kto może skorzystać z oferty?

T-Mobile idzie śladami Play i Orange

W marcu br. na łamach portalu przyjrzeliśmy się ofercie Play, dzięki której do taniego abonamentu operator postanowił dorzucić niedrogi smartfon uzbrojony w 5G. Na ofertę szybko zareagowała konkurencja – niecały miesiąc później Orange zaproponował swoim klientom podobny układ. Teraz do tego grona dołącza też T-Mobile.

Smartfon 5G za złotówkę z abonamentem na 24 miesiące (źródło: T-Mobile)
Smartfon 5G za złotówkę z abonamentem na 24 miesiące (źródło: T-Mobile)

Operator ten przygotował ofertę online „Abonament komórkowy Super oferta 5G na 24 miesiące. Opcja Na Próbę”, która wystartowała 21 maja br. i ma trwać aż do jej wycofania. Abonent otrzymuje w niej możliwość nielimitowanego dzwonienia na numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wysyłanie wiadomości SMS i MMS. Pakiet obejmuje też 15 GB internetu.

W ramach oferty T-Mobile mamy do wyboru jeden spośród czterech smartfonów – każdy z nich obsługuje 5G. Wśród propozycji operatora znalazły się: Motorola Moto G34 5G, Samsung Galaxy A15, T Phone (2023) 5G oraz Xiaomi Redmi 13C 5G.

Opłata za smartfon na start to symboliczna złotówka, a rata miesięczna 0% wynosi 35 złotych lub 25 złotych przy zaakceptowaniu rabatu za obsługę elektroniczną i zgody marketingowe. Oznacza to, że za telefon zapłacimy łącznie 601 złotych.

Miesięczny koszt abonamentu wynosi 45 złotych, jednak można go zredukować do 35 złotych, korzystając z rabatu za obsługę elektroniczną oraz rabatu za zgody marketingowe – każdy z nich wart jest 5 złotych.

Kto może skorzystać z oferty?

Propozycja została skierowana do osób z nowym numerem telefonu, przeniesionym numerem z T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę (jeśli karty SIM były aktywne) oraz do osób, które chcą skorzystać z oferty równo z końcem poprzedniej umowy zawartej u innego dostawcy.

Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a po ich upływie klient może zmienić warunki usługi lub abonament zostanie automatycznie przeniesiony na umowę obowiązującą na czas nieokreślony. Jak wynika z informacji operatora – od tego momentu abonament będzie co roku podwyższany o 10 złotych.

Szczegółowe informacje zebrano w regulaminie oferty.