(fot. Orange)

Nowość Orange Flex – w aplikacji można płacić BLIK-iem, a do tego dostać 50 złotych

Pomarańczowy operator cały czas rozwija Orange Flex, dzięki czemu klienci mogą liczyć na nowości jeszcze bardziej zwiększające atrakcyjność oferty. Właśnie ogłoszono wprowadzenie nowej metody płatności z wykorzystaniem BLIKA.

Reklama

Orange Flex z obsługą BLIKA

Jedną z głównych zalet Orange Flex jest wygoda korzystania. Instalujemy mobilną aplikację, rejestrujemy się i dodajemy kartę płatniczą. Opłaty pobierane są automatycznie, nie musimy nic robić i martwić się o regularne płacenie za usługę.

Teraz, oprócz karty płatniczej, będzie można wybrać inną metodą płatności. Orange zdecydowało się na wprowadzenie BLIKA. Nowość skierowana jest dla nowych klientów – wyboru dokonujemy w mobilnej aplikacji podczas pierwszej aktywacji Orange Flex. Ze zmian mogą również skorzystać obecni użytkownicy – przejście na BLIKA sprowadza się do wykonania kilku kliknięć w ustawieniach konta.

(fot. Orange)

Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od karty płatniczej, BLIK oparty jest na zasadzie doładowania. W tym celu, klient musi wpłacić odpowiednią kwotę, która wystarczy na pokrycie zakupów w aplikacji. Informacja o dostępnych środkach widoczna jest w sekcji „Płatności” w aplikacji.

BLIK pozwala na płacenie za wszystkie usługi i pakiety w Orange Flex. Środki pobierane są ze wcześniej wpłaconej kwoty. Dokonanie zakupu w aplikacji wymaga każdorazowego potwierdzenia poprzez wpisanie kodu BLIK (wygenerowanego w aplikacji bankowej).

Specjalna promocja dla użytkowników BLIKA

Z okazji dodania nowej metody płatności, Orange wprowadziło promocję „Płać BLIK w Orange Flex”. W jej ramach, klient otrzyma dodatkowe środki na wykorzystanie w aplikacji. Specjalna oferta skierowana jest do nowych klientów.

Jak skorzystać z promocji? Podczas aktywacji Orange Flex należy wpisać kod promocyjny BLIKFLEX i następnie jako metodę płatności wybrać płatność BLIK. Po miesiącu korzystania z Orange Flex, klient otrzyma 50 złotych.

Orange Flex – pozostałe nowości i zmiany

W ciągu ostatnich miesięcy Orange wprowadziło kilka atrakcyjnych nowości Orange Flex. Warto tutaj wspomnieć o planach rodzinnych, rozsądniejszych pakietach danych w USA i aplikacji po angielsku, obsłudze eSIM w Apple Watchu, a także Passach rozszerzonych o nowe usługi.

źródło: Orange