Orange Flex rozszerza Passy o nowych partnerów: Open FM, WP Pilot, Telegram i ParrotOne

Orange Flex chwalą sobie osoby lubiące samodzielnie dopasowywać ofertę do własnych potrzeb. Jedną z możliwości dostosowania tej taryfy do sposobu, w jaki korzystamy z internetu, jest dobieranie sobie Passów, czyli dostępu do wybranych aplikacji i serwisów bez limitu GB. Do bogatej palety wyboru, dołączają dziś kolejne usługi.

Reklama

O co chodzi w Passach?

Orange Flex oferuje możliwość słuchania muzyki, oglądania ulubionych filmów i seriali oraz korzystanie z social mediów bez pomniejszania pakietu GB. Klienci mogą w tym celu skorzystać z jednej z trzech przepustek:

  • Social Pass
  • Music Pass
  • Video Pass

Social Pass jest wpisany w ofertę, zaś Music Pass i Video Pass po aktywacji pobierają miesięczną opłatę. W Music Pass możemy bez strachu o pomniejszenie pakietu internetowego korzystać z serwisów Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music i słuchać Polskiego Radia. Kosztuje 5 zł/mies. Video Pass ułatwia zapanowanie nad danymi pobieranymi przez YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go, i kosztuje 20 zł/mies.

Reklama

Do grona obsługiwanych serwisów dołączają nowe

Social Pass, Music Pass i Video Pass witają nowych członków. Są to:

  • Open FM
  • WP Pilot
  • Telegram
  • ParrotOne

Oznacza to, że korzystając z powyższych aplikacji, i opłacając odpowiednie Passy, będziemy mogli oszczędzić sobie kłopotów z zaskakująco szybko znikającym pakietem danych. Najwięcej sensu ma to w przypadku WP Pilota, który jest platformą do oglądania filmów online. No, chyba że ktoś ma w zwyczaju przesyłać ogromniaste pliki znajomym przez Telegram – wtedy zmianę pewnie odczuje.

Nowość: plany rodzinne w Orange Flex

źródło: Orange